Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tönkre mehetett valamim?

Tönkre mehetett valamim?

Figyelt kérdés
én kb 2 éven keresztül össze törtem egy csomó dolgot úgy hogy felvetem pár kesztyűt és kitömtem zsepivel rávetem a boxert (amivel ütni lehet )és naponta szétvertem vele valamit fát pl egy szekrényt teljesen szét vertem meg boxer nélkül is csapkodtam úgy hogy kesztyűt vetem fel .meg takevandós kesztyűben is szétvertem ezt azt töbnyire fákat törtem szét.most már inkább boxolni járok meg itthon van boksz zsák de nagyon fáj a jobb kezem mikor ütöm a zsákot pedig van kesztyű rajtam DE MONDOM 2 ÉVEN KERESZTÜL MINDENT SZÉTVERTEM SZINTE és félek hogy tönkre tetem az izületem vagy mi bajom lehet ettől ???
2010. okt. 23. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:

ez nem kamu tényleg ilyen hülye voltam :S

csuklóm fáj tenyerem

2010. okt. 23. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Istenem , hogy milyen hihetetlen hülye emberek vannak !

Menj el orvoshoz , az nem jutott eszedbe ?

2010. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az nem jutott eszedbe h elvan törve a kezed?
2010. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sima ínhüvely gyulladás lesz.Zsákoláshoz mindig tekerj fel bandázst,hogy fogja a csuklódat,plusz rá vegyél fel csuklóbiztosított zsákoló kesztyűt.

Ha ilyesmit nem használsz zsákoláshoz,még jó,hogy fáj a csuklód.

2010. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na, hát akkor megérte "felkeményíteni" a kezed... Kevesebb kungfufilmet kéne nézned.
2010. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!