Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban valamint...

Melyik éri meg jobban valamint melyik hatásosabb? venni egy tömegnövelőt vagy venni fehérjét és hozzátenni dextrózt zabpelyhet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

gazdaságosabb a fehérje+zabpehely. én is azt csinálom

100% whey pro + darált zabpehely. Gyakorlatilag ez a Scitec Manna nevü terméke:D ráadásul a zabpehely eléggé minőségi szénhidrátforrás. a tömegnövelő azért jó mert abba szokott lenni több féle amino(bcaa,glutamin),kreatin stb. de sztem fehérje zabpehely bőven jó. mellé még szedhetsz külön kreatint glutamint akármit.

2010. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 clint ***** válasza:
csak ne edzés után, akkor elég a protein és a cukor.
2010. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elég. de a zabpehely jobb.
2010. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:

edzés után nem. ilyenkor cukor kell.

reggel vagy esetleg edzés előtt jó a zab.

2010. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Tehát 100%whey +dextroz+maltodextrinből 0,5g/tskg az jó?

esetleg kevés daráltzabot is tehetek bele?

2010. okt. 20. 20:15
 6/6 bazsa83 ***** válasza:
Ha elém raknának egy tömgnövelős turmixot és egy ilyen zabp.és fehérje kombinációt,szó nélkül a tömegnövelőset venném el mivel ezkben van álltalában kreatin,vitaminok ,aminok estleg nitrogén ox.növelők és még ki tudja mi(a terméktöl függően)de természetsen nincs gond a másikkal sem az is jó,csak egy kicsit szolidabb!Árban jobban jösz ki a tömegnővelővel ha venni akrsz mellé vitaminokat meg miegymást....,viszont ha nem veszel mellé semmit akkor én a tömegnövelőre szavaznék,bár ez csak az én véleményem!Ha viszont veszel hozzá mindenféle cuccot akkor tény,hogy drágábban jösz ki,de jobban fog talán hatni!(Mi elött bárki leakarni oltani mert ez itt nagyon trendi egyeseknél,ez csak az én szeméjes véleményem!!!)Egy brutal ginert pl,mindennel felér a fehérjék és tömegnövelők közül én már a 2. nap éreztem az erősödést az 5 féle kreatinnak és nitrogén oxid növelőknek köszönhetően valamint több féle szénhidrátot is tartalmaz!
2010. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!