Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék minél hamarabb...

Hogy tudnék minél hamarabb nagy tömeget felszedni?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem el tömegelni de nem szeretnék szedni semmien tömegnövelő terméket.Mit javasoltok mien kajákat egyek hogy gyorsan gyarapodjon a tömegem?
2010. okt. 17. 11:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
ezek engem is érdekelnek :D
2010. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

napi 3- szor kell kajálni. Reggel délben este.

Csak fehérje dús kajákat: pl csirkemell-rízs, spenót, sóska,tökmag,tojás, sonka. napi 3000kalóriát. akkor nőni fogsz

2010. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak : nem értem h az ilyen hozzászólásokat mi a bús f@szomért kell beírni .


A másodiknak : te meg rohadtul nem értesz a sporthoz annyira , mint gondolod .


Naponta legalább 6szor kell enni , 2-3 óránként , és nem csak fehérje , hanem szénhidrátdús kajákat is . A 3000 kalória szerintem bőven nem elég tömegelésnél egy férfinak .

2010. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A 3.válaszolóval eljesen egyetértek én is úgy tudtam hogy napi 6szor kell étkezni
2010. okt. 17. 13:03
 5/11 anonim válasza:

na most aki hízni akar az egyen 6 szor egy nap sokat és szépen ki fog tágulni a gyomra. Lesz szép nagy hasa.

Maximum az lesz a tömeged.Ha fogyni akarsz egyél napi 5 ször keveset 1200 kalória max. ha hízni akarsz akkor napi 3 szor kell enni sokat. Amúgy a 3000kalória egy átlag. Nem mindegy hogy hány kg vagy és milyen magas és hány éves.

Az hogy én nem tudok semmit a tömegnövelésről azt kétlem, mivel én 95 kg vagyok és nem zsírba.

09% - os a testzsír százalékom. Így eszek már kb 3 éve.

70 kg rol ugrottam meg 95 re. Ezt egy fittnesz edző tanácsára tettem, aki budybildig több versenyét nyerte meg.

Ez csak az én véleményem, de ha valaki tud jobbat az írjon.Én minden esetre nem tágítom a beleimet bár megtehetném de akkor nem budybilder lennék hanem bud spenszer

2010. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Aquir ***** válasza:

Ott kezdődik a dolog, hogy az első válaszodban írtad, hogy 3000 kalóriát vigyen be és a 2. válaszodban írtad, hogy csak egy átlag és sokmindentől függ. Saját magadból csinálsz csak idiótát, ha csak a válaszod nézzük ez már akkor is egyértelmű. Attól tágul a gyomor ha sokat eszel egyszerre, az mindegy, hogy 6-szor, vagy 3-szor. A tömegnövelésnél és diétánál is érdemes legalább 6-szor enni, különbség csak a szénhidrát mennyisége és minősége között van és tömegnövelésnél sem szabad teleenni magad.

A zsírt sem szabad nagyon elengedni, mert izomtömegnövelésről van szó, nem pedig zsírtötmegnövelésről. Lehet, hogy 95 kilóra híztál és nem vagy túl zsíros a te 3-szor sokat étkezéseddel, de ez nyilván az adottságod miatt van és ha tényleg úgy csinálnád ahogy azt kell, mégjobban néznél ki!

2010. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kalória b+, nők lapja színvonal. Ha már szakembernek hiszed magad, akkor ne dedós szinten válaszolgass már. Fehérje, meg szénhidrát mennyiségét szokták nézni, de aki tapasztalt, az már csak a fehérje adagot számolja a ch-t meg érzi attól függően, hogy mennyit edzett aznap stb. Veszekedés helyett inkább olvassatok utána az alapoknak:

[link]

2010. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Báze milyen észmenek vannak itt... A kalóriaszámolás... A kérdésre: ha tudsz napi 6szor jó minőségű kaját enni, tedd meg. Csirke+rizs+zöldség. Amennyi lemegy egyszerre, jól pakold meg a tányért. Ha számolgatni akarsz akkor menj fel a bodybuilderre, és számold ki miből mennyi kell - fehérje, szénh., zsír.
2010. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Srácok! Hallgassatok a 2. válaszolóra és akkor ti is lehettek BUDYBILDER-ek:D:D:D Amúgy vicc kategória ami szöveget levágott. előttem szólókhoz csatlakozom. napi 5-6 kajálás. fehérje és minőségi szénhidrát(rizs,zabpehely,zöldségek stb).

Ha ez megvan irány egy BUDYBILDING verseny!:D

2010. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clint ***** válasza:

vegyél a hátadra egy 10 kilós zsákot.

Hány ilyen kérdés van?? HA annyira érdekel csezd meg olvass vissza, mindennap felteszi egy idióta ezt vagy egy hasonló kérdést.

2010. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!