Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tökéletes, vagy borzalmas?

Tökéletes, vagy borzalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hétfőtől szeretném elkezdeni a szálkásitást. Sosem csináltam, jelenleg olyan 105kg körül ingázhatok súlyban, úgy gondoltam, hogy egy faxa 15kg-t lekene dobnom, ami amondó vagyok 2 honap alatt nem lehetetlen, jelenleg ez volna a célom, a küldetés végrehajtásához pedig ezt gondoltam ki.


Sokhelyen láttam, ill hallottam, hogy csirke + rizs + zöldség, mindennap ugyanazt, mondjuk egy 100kgs ferfinek 6 étkezés 1-5-ik étkezés 200g csirke.. Stb 6. Étkezés mondjuk edzés után 40g tejsavo stb..

Úgy gondoltam, hogy bevásárlok csirkebol ill rizs zoldsegbol, és neki kezdenék a kondizasnak is. Most eléggé elszánt vagyok ennek érdekében, pontosan ezért is teszem fel én a kérdést, és ezt leginkább a tapasztalatokkal rendelkező embereknek üzenem, avagy akik csinálták már ezt a diétát. Köszönöm előre is a válaszokat.

18/F



#diéta #fogyás #sport #étrend #Tippek, tanácsok
2023. szept. 7. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hallottál már a kiegyensúlyozott, vegyes táplálkozásról? 2 hónapig ugyanazt enni nem az (bármit is eszel) és úgy megutálod, higy soha többet nrm eszel rizst meg csirkét.

A határidő is túl rövid.

2023. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!