Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Atlétika milyen gyakran van a...

Atlétika milyen gyakran van a tv-ben? (Eddig nem érdekelt a hirverés miatt néha nézem a vb-t egészen érdekes)

Figyelt kérdés
Sziasztok, inkább itt kérdem nem a tv rovatba, itt lehet többen tudják a választ, Azt nem mondom hogy hü de nagyon megtetszett ez a sport, nem is értek hozzá, de ugye pszihológia, a nagy hirverés miatt 1-2 este belenéztem.Azt kell mondjam elég jó, ha van a tv-be néha belenéznék. Senki ne irja hogy de most van... az érdekelne mikor van ennek "szezonja" a televiziók milyen gyakran adják ezt? (engem csak az bosszant hogy kb csak futást adnak mást csak éppenhogy) köszönöm a válaszokat.
2023. aug. 26. 18:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A pályakerékpár biztosan izgalmasabb.
2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21 az gyakran van? Multkor vb vagy mi volt az eurosporton és az is megtetszett.
2023. aug. 27. 17:30
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nincs gyakran, szerintem.
2023. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszi sajnos azt nem lehet a yt-n nézni majd vadászom a tv-be , előrébb linkeltem, hogy a World athletic szövetség vagy mi streameli a versenyeket.
2023. aug. 27. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!