Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Atlétika milyen gyakran van a...

Atlétika milyen gyakran van a tv-ben? (Eddig nem érdekelt a hirverés miatt néha nézem a vb-t egészen érdekes)

Figyelt kérdés
Sziasztok, inkább itt kérdem nem a tv rovatba, itt lehet többen tudják a választ, Azt nem mondom hogy hü de nagyon megtetszett ez a sport, nem is értek hozzá, de ugye pszihológia, a nagy hirverés miatt 1-2 este belenéztem.Azt kell mondjam elég jó, ha van a tv-be néha belenéznék. Senki ne irja hogy de most van... az érdekelne mikor van ennek "szezonja" a televiziók milyen gyakran adják ezt? (engem csak az bosszant hogy kb csak futást adnak mást csak éppenhogy) köszönöm a válaszokat.
2023. aug. 26. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Van vagy 5-6 sportcsatornám,szoktam is kapcsolgatni, szinte sose.
2023. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mivel az atlétika a lőtéri kutyát sem érdekli, így sosem...
2023. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami neves verseny van, akkor a Eurosporton biztos közvetítik.
2023. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3 as köszi és az sürün van? (EB/VB kivételével). Neten olvasgattam hogy elég nehezen közvetithető sportág, és nem kapkodnak érte a tv-k...
2023. aug. 27. 10:16
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi érdekel? A 100m síkfutás vagy a 4x100-as váltó pl. mindig az olimpiák meg a vb-k legnézettebb számai közé tartoznak, de azokon kívül nem nagyon látni a tv-n. Távolugrás pl. sosincs.
2023. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyémánt Ligának hívják most, abból az évben van, volt vagy tíz. Telente szokott lenni rövidpályás EB, VB. Zürichi Grand Prix, meg másféle. IAAF-nél van versenynaptár, de gondolom a MASZ-nál is.
2023. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5 pedig pont a távol ugrás fogokk meg, meg a magasugrás mikor ugranak a rúddal.


"A 100m síkfutás vagy a 4x100-as váltó pl. mindig az olimpiák meg a vb-k legnézettebb számai közé tartoznak, de azokon kívül nem nagyon látni a tv-n." igen ezt észlelem most is kb csak a futkosásokat adják, mást meg éppenhogy bevágnak. Ez miért van?

2023. aug. 27. 11:37
 8/24 A kérdező kommentje:
6 os nem teljesen értem mit hivnak gyémánt ligának?
2023. aug. 27. 11:38
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#7: Mert ki a jóisten néz végig egy 50km-s távgyaloglást? A sport is a pénzről, a nézettségről, a látványról szól. A szponzorok azokat a sportokat támogatják, ott vesznek reklámidőt, reklámfelületet ami nézett, így a csatornák is azt adják.
2023. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Híres maratonokat is szoktak közvetíteni, londoni, bostoni stb.
2023. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!