Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kevert fehérje 60% + fehérjeta...

Kevert fehérje 60% + fehérjetartalommal?

Figyelt kérdés
Lehetőleg aszpartám mentes kellene...
2010. okt. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Power protein. Tegnapelőtt rendeltem, tegnap megjött. Az íze iszonyat pocsék. De ettől függetlenül nagyon jó árban van.
2010. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom.Ízre szar a szója miatt.Állagra mint a tapétaragasztó a kazein miatt de nem ez a lényeg(főleg hogy ez minden kevert proteinre igaz).Minden megvan benne ami kell és olcsó.Havonta betolok egy 4kilós vödörrel
2010. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt valahogy nem vettem észre :)

Valószínü csokis lesz, azzal csaknem megyek mellé...


Haxor:

ehhez maltodextrin mehet? vagy úgy mégsűrűbb lenne?

2010. okt. 14. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én dextrózt használok de inkább külön teában keverem el.Dextrózzal olyan mint a puding.A maltodextrin vízben amúgy is sűrűbb tehát azt szerintem flexel kéne vágnod.
2010. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szójafehérjének tényleg nagyon szr az íze?

Eddig tejsavót ittam, de most anyagi okok miatt kell valami költésghatékony megoldás :)

2010. okt. 14. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első néhány turmix rettenetes.De meg lehet szokni és akkor már nem is annyira feltűnő.
2010. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:

sztem pedig a szója tartalmu cuccok közül ez a legelviselhetőbb ízű.

Amúgy a cytogen cytopro-ja sztem a legfinomabb protein, azt nem tudom, hogy aszpartámmentes e, de kevert protein és iszonyat finom (az epres-banános legalábbis)

2010. okt. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!