Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen időben jó futni reggel?...

Ilyen időben jó futni reggel? Nem fogok megfázni? Srácok, ti miben futtok ilyenkor?

Figyelt kérdés
valami futocipö kéne,nem? h ne csessze szét a lábamat ,mert ha most egy 3000ft -s tornacipöbe elkezdek futni az nem jó:/ meg ti milyen nadrágot huztok? és kabát? nem nevetnek ki?:D
2010. okt. 12. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Cipőben nem tudok segíteni, de öltözködés illetően én relatíve vékony térdnadrágban, illetve pulcsiban (alá egy vastagabb póló) szoktam futni, ennél kevesebben nem szabad, mert az ember hamarabb kap tüdőgyulladást, minthogy kimondhatná, hogy KÖHHHÖMMKÖHHHHKREHÁCCCS. :D
2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jajj télleg,mindig ilyen belebujós pulóverbe szoktak,én cipönek vlmi nike futocipöt gondoltam,mert azért mégis a cipö a legfontosabb:D
2010. okt. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!