Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor keverjem/igyam meg a...

Mikor keverjem/igyam meg a fehérjeturmixot kondi után?

Figyelt kérdés

Igen tudom valószinüleg eléggé elvagyok tévedve a témábanés elhisezm hogy buta kérdés . Csak azt akarom emgtudni hogy ha modnjuk veszek egy bármiylen fehérje kiegészítőt és elvégzem az edzést akkor ott öltözőbe kevergessem vagy enmérem ? Aki csinálja hogy cisnálja? otthon nem lenne elég ?

Bocsánat hogy ilyenekkel bombázok bárkit is de borzasztüan megköszönném ha vki elmagyarázná.


2010. okt. 11. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Edzés után shakerbe összerázod vízbe! Otthon fél órán belül eszel még valami szilárd kaját is...
2010. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
attól függ mennyi időn belül vagy otthon, fél óra nem számít, én is otthon iszom meg.
2010. okt. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Logikusan átgondolva:


A tápanyagok célállomása ilyenkor az izomszövet.

Mikor a legjobb az izomszövet vérellátása?

Edzés végén, még bedurrant állapotban.

Mi szállítja a tápanyagokat?

A vér.

Tehát az ideális időpont : közvetlen edzés után.

(én néha még a nyújtás előtt lenyomom az elsőt)


Shakerben otthon kiméred, edzés végén kérsz bele vizet a pultban, vagy a mosdóban engeded....nem kell ezt bonyolítani.

Miért okoz ez nehézséget egyeseknek ?

2010. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, Shakerbe, edzés után, aztán kész...


Jó, h azt nem kérdezed meg, h reggel menj el szarni, vagy este, ha már este is kell..

2010. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!