Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na most hogy is van ez?...

Na most hogy is van ez? (edzéstéma)

Figyelt kérdés
Na most igaz tulajdonképpen hogy egy magas ember nehezebben tud tömeget növegelni mint aki 10-20-30cm-ekkel alacsonyabb?(meg pl az is fura hogy 1ik osztálytársam kb 168cm ugyanannyit nyom fekve mint én bicepszre is kb ugyanannyival csinálja,evezést,lábra is hasonló súlyokkal csinál és a többit is , mégis jobban kidolgozottab izmai vannak mint nekem-meg nekem nincs is olyan izmos karom mellem,hátam stb)
2010. okt. 11. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
jah ő kb 66kg én meg 189 cm 72kg
2010. okt. 11. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak alacsonyabb a testzsírja,azért tűnik izmosabbak.
2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aquir ***** válasza:
Az, hogy ki hogyan tud tömeget növelni, az nem magasság, hanem anyagcserefüggő. Ugyanakkora izomtömeg nagyobbnak látszik alacsonyabb emberen, mert kisebb felületen oszlik el. Emellett étrendfüggő is, hogy ki mennyire kidolgozott.
2010. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mi köze a használt súlynak az izomtömeghez ?

Máshogy megközelítve:

A súlyok emelgetése szerinted izom növekedést okoz?

Nem lehet, hogy a kajától nősz, amit megeszel?


(ha most kitalálod, hogy ugyanannyit esztek, akkor agyoncsaplak :-)))

Minden testalkattípusnak megvannak a maga sajátosságai.

Te valószínüleg ektomorf vagy, tehát jóval többet kell majd enned, mint a másik srácnak.

Olvasgass!

2010. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!