Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judózni szeretnék elkezdeni,...

Judózni szeretnék elkezdeni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Pesti vagyok 28/F és azért szeretnék elkezdeni judózni mart le akarom vezetni a feles energiáimat, valamint megtanulni küzdeni :) de nem azért sokakkal ellentétben hogy "megtanuljam megvédeni magam", egyszerűen csak a mozgás öröméért.

1. Hová érdemes beiratkozni itt BP-n, melyik a legjobb klub?

2. Mennyibe kerül havonta, ruhát lehet bérelni vagy mindenkinek meg kell azt venni?

3. Milyen hamar lehet tőle megizmosodni?


2010. okt. 11. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Honvéd. de szerintem inkább ennyi idősen BJJ-t kezdj el, az kevésbé kötött, mint a Judo. Tetszeni fog. Ráadásul gi sem feltétlenül kell hozzá, elég egy strapabíró póló (vagy amit nem sajnálsz), rövidgatya. A bjj ráadásul iszonyat megterhelő, sok ügyesség, erő és ész is kell hozzá. (mondjuk ez a judohoz se árt :D)
2010. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honvédban vagy a Utéban.De szerintem is bjj-re menj inkább,hatékonyabb a kevesebb szabály miatt és nem csodálkoznának az életkorodon sem ott.A bjj hazai egyik nagy alakja,a Cápa,ő is kb 28 évesen kezdte.
2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!