Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Szerintetek mitől...

Testépítők! Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már kb. 5 éve edzek. Mindig, mikor már jól megy, és látszik is a hatása, akkor tuti, hogy beteg leszek. Nem tudom miért, de akkor vagy 2 hétre tuti. Ilyenkor a legnagyobb bosszúságomra szinte minden lemegy rólam. nem tudok edzeni, vagy enni.Most is így vagyok ezzel, már mikor majdnem elértem, ami a célom, 2 hete beteg vagyok....Nem tudom, hogy mit csináljak, kezdek azon gondolkodni, hogy van-e értelme "szenvedni" edzés közben.Mikor egészséges vagyok pedig minden olyan jól megy, szálkás vagyok, de viszonylag gyorsan fejlődök.

Táplálék kiegészítőt, vagy szteroidot nem szedek.

Ti vagytok-e, vagy voltatok-e így?


2010. okt. 10. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül eszünk mega-dózisú vitaminokat.

egy sportoló sokkal többet igényel belőlük, nem túlzás a több 10x -es dózis, sőt C-vitaminból szinte akármennyi.

A túledzés is vezethet immungyengeséghez, de a legfőbb indok az evés. diétás étrend mellett például nagyon könnyű túledzés állapotába kerülni.

Azonkívül az antioxidáns-szint (mérhető) fontos még, mivel az edzés hatására a szabadgyökök termelődése fokozódik.

2010. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 12. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!