Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Szerintetek mitől...

Testépítők! Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már kb. 5 éve edzek. Mindig, mikor már jól megy, és látszik is a hatása, akkor tuti, hogy beteg leszek. Nem tudom miért, de akkor vagy 2 hétre tuti. Ilyenkor a legnagyobb bosszúságomra szinte minden lemegy rólam. nem tudok edzeni, vagy enni.Most is így vagyok ezzel, már mikor majdnem elértem, ami a célom, 2 hete beteg vagyok....Nem tudom, hogy mit csináljak, kezdek azon gondolkodni, hogy van-e értelme "szenvedni" edzés közben.Mikor egészséges vagyok pedig minden olyan jól megy, szálkás vagyok, de viszonylag gyorsan fejlődök.

Táplálék kiegészítőt, vagy szteroidot nem szedek.

Ti vagytok-e, vagy voltatok-e így?


2010. okt. 10. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

velem is sokszor ez van ,volt hogy tartottam 2 hét pihit és utána megbetegettem kellett vagy még 2 hét ,nem hiszem hogy ehhez valami köze lenne ahhoz hogy mennyire vagy izmos, csupán így jártál


egy 3 éve kondis

2010. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy szedsz e vitamint, de ha nem, akkor ajánlom a Multi Pro t! Így jóval kissebb lesz a megbetegedés esélye :) pl 2200 % C vitamin beitel!


[link]

2010. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

túledzed magad, lebetegedsz, mire meggyógyulsz elmúlik a túledzettség, aztán kezdődik az egész előről.


ésszel kéne edzeni.

2010. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is mióta elmúltam 30 éves,addig semmi gond nem volt.Fél évente jön valami ízületi gyulladás,vagy csonthártya,pedig én szedek ízületvédőt,vitaminokat.

Most a héten nyitva hagyták az ablakot a teremben,uh itt fekszem belázasodva.

Mondjuk 1 percre sem gondoltam még szenvedésként az edzésre,szeretek járni és kész.Ha rendbe jöttem megyek újra,az életem része.

2010. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! A szenvedést azért írtam idézőjelbe, mert úgymond' "édes szenvedés"! Nem ilyen betegségre gondolok, hanem pl: volt !!2 hétig!! hasmenés, most egy hét nátha, láz+ egy hét olyan iszonyatos fejgörcs, hogy sem enni, sem aludni nem tudtam(remélem már elmúlik)...

A másik válaszolónak: gondoltam én is vitaminra, de én valahogy ezt az irtózatos nagy dózist valahogy túl soknak gondolom. Nem mondom meg miből, -nem emlékszem mihez volt írva- a napi ajánlott adag 60*osa van benne, ez azért kicsit sok...nem biztos, hogy ez még normális adag. Abban viszont lehet, hogy igazad van, hogy vitamin kellene!

Szívesen olvasom a további véleményeket, válaszokat!

2010. okt. 10. 21:31
 6/12 Aquir ***** válasza:
A nagymennyiségű vitaminbevitel testépítőknél alap! Nálam diétánál fordult elő az utolsó 3 évben, hogy vagy lesérültem, vagy lebetegedtem! Egy keményebb diéta + edzés próbára teszi az immunrendszert nem kicsit! Reméljük, hogy ez eddig tanulópénz volt a részedről és mostmár jobban odafigyelsz! Sok sikert! ;)
2010. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az mondjuk fura, h 2 hét alatt minden eltűnik, akkor valamit nagyon rosszul csináltál eddig...
2010. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez akartam én is mondani.Az izmot felszedni sem lehet 2 hét alatt de leadni sem.

Betegségnél általában az ember vizet veszít

Ha szarul kajálsz amíg beteg vagy akkor sem szabadna még 1 kilót sem veszíteni(izomból)

Én ilyenkor a fehérjebevitelem nagyobb részét turmixból fedezem és annyit eszek amennyit le bírok erőszakolni

2010. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nem fogalmaztam jól... Igazatok van, hogy az izom megmarad, de mint írtam, szálkás vagyok, nekem ugyanúgy meg kell küzdenem, (sokszor még nehezebben megy) minden egyes kis hurkámért, mint az izmaimért. nem csak izmos akarok lenni, szálkásan, hanem kicsit zsírosabb, teltebb is. Remélem, hogy így értitek, hogy mire gondolok.
2010. okt. 11. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:
az RDA (irányadó napi bevétel) nagyon régi, és már eleve rossz viszonyítási alap volt. ne törődj vele!
2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!