Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs sehol szó arról,...

Miért nincs sehol szó arról, hogy mennyire nehéz is szálkásnak lenni mint fizikálisan, mind mentálisan?

Figyelt kérdés

Oké, genetika válogatja, hogy ki mennyire bírja a szárazabb formát, de nagyon sokan nincsenek képbe azzal, hogy egy szálkásabb fizikum milyen lemondásokkal és sokszor "szenvedéssel" jár.


A minap szembejött velem ez a rövid videó:


https://www.youtube.com/shorts/qbMlJ7-5Hd8


És elgondolkoztam, hogy miért van olyan kevés ember, aki tényleg őszintén beszél arról, hogy milyen is egy szálkásabb fizikum megtartása. Merthogy az szép és jó, hogy jól nézel ki, de mellette majdhogynem "éhezel", zéró fejlődés, gyengébb vagy, rosszabb alvás és még kitudja milyen mentális dolgok. (persze, ez naturál részre értendő, szteroiddal nem tudom, hogy mennyire lehet nehéz, de gondolom nem sokkal egyszerűbb ott sem.)


Nektek mi a véleményetek erről?



2023. márc. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mert mindenki tudja. Ha olyan könnyű lenne erős zsírtalan testet összehozni, mindenki olyan lenne. De 100-ból talán 1 ilyen.
2023. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer játszottam el ezt a szálkásososdit, elég is volt belőle. Kezdődik azzal, hogy a forma nem tartható huzamosabb ideig. Aztán kicsinál az edzés, mivel fáradtabb vagy hozzá, tele van lemondásokkal, feszültség. Végül, eljut odáig a téma, hogy értelme semmi. Én inkább eszek, amit megkívánok és rendszeresen leedzek, és a formát meg hagyom alakulni úgy ahogy lesz, kit izgat.
2023. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Erre egy örök klasszikus a véleményem.

[link]

2023. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem semmi erofeszitesbe nem kerul, hogy szalkas legyek. (Marmint ilyen 12% korul) Versenyformara azert persze kelett dietazni, de az se jar ehezessel csak tudatos kajalassal
2023. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az érem másik oldala vagyok. Ok, nem vagyok extrém szálkás, de könnyen tartom, éhezés nélkül. Minden az étrenden múlik csak.
2023. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!