Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin szedéssel kapcsolatban...

Kreatin szedéssel kapcsolatban lenne kérdésem?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kreatin szedésnél amíg feltöltünk addig ugye sok folyadékot (4-5 litert) kell elpusztítani, ugyan ez a magas mennyiség kell szinten tartáskor is (első 5-7 nap után) ?
2010. okt. 1. 11:21
 1/8 clint ***** válasza:
igen, de konkrétan alapból testépítés mellett kreatinnal, vagy kreatin nélkül MINIMUM ennyi folyadékot kell inni.
2010. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha bodys vagy, alap, hogy minimum napi 6 liter vizet iszol. Body.builder.hu/alapismeretek
2010. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aha 6 liter, hát először is, azok akik konditerembe járnak, azok 90%-a még a 4 litert se issza meg naponta, másrészt nincs időm 10 percenként wcre járni. De kösz a semmit.
2010. okt. 1. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis adagokra szétbontod és egyszerűen turmixxal, kajával beviszed, nem kell ezen annyit aggódni.
2010. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkota f@sz vagy kérdező... Nem azt kérdezted, hogy mennyit kell inni? 2-en korrektül leírták. Tuti te is a divatbzi nyeszledt 16 éves kisbúza vagy a teremből, aki 2 hétig lejár, és kesztyűben edz...
2010. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem talált, már 17 vagyok :) és csak azér kételkedtem az első 2 válaszadóban, mert pl a scitec.hu-n is csak 4-5 litert írtak nem 6litereket. Az meg hogy biztos kis nyeszlett f@sz vagyok, erre nem tudok mit írni, verd erre ha jól esik...
2010. okt. 2. 08:18
 7/8 A kérdező kommentje:
az alapismeret olvasással kapcsolatban: ott ha jól emléxem azt írja hogy 20-25kgonként kell 1 liter vizet fogyasztani, és mivel én csak 84-85 kiló vagyok, ezért ez jó esetben is 4 liter, persze én vagyok a hülye.
2010. okt. 2. 08:22
 8/8 clint ***** válasza:

nem csezdmeg mi vagyunk a hülyék, hogy ilyen agyalágyultnak segíteni próbálunk.

Minek kérdezel ha nem fogadod el a választ?? Csak edzés közben 2 litert iszom meg! A Profi testépítők 12-14 litert is megisznak egy nap. Mindegy, annyit iszol amennyit akarsz.

2010. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!