Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spártai edzésprogram?

Spártai edzésprogram?

Figyelt kérdés
Hy! Bizonyára sokan láttátok a "300" cimű filmet... Na most kérdésem az lenne, hogy Crossfitt-el vagy a megszokott edzőtermes kondival lehet elérni egy olyas fajta külsőt?
2010. szept. 28. 16:21
 1/5 Ájhevnó válasza:
Photoshoppal leginkább
2010. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Így van a 300 -ban azzAl csinálták:D
2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
a megszokott edzőtermes kondival ha sok ideig tolod akkor olyan lehetsz mint arnold schwarzenegger fénykorában ha van olyan jó genetikád meg pénzed szerekre:D de komolyan
2010. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a filmre keményen diétáztak is.Plusz az egész testük sminkelve,árnyékolva volt,hogy élesebbnek tűnjenek.

Próbáld ki!Mindkettőnek adj 1 évet.Egyébként is a kaján múlik az egész úgyis.Láttam crossfittest nagyon kemény állóképességgel,de puhos volt magas testzsírral,mert a kaja része már nem érdekelte.És a kondi teremben is vannak őstehetségek,de kinevetik a diétát,jó nekik a 25-30%os testzsír.

2010. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Offthewall ***** válasza:
Igen a cross fittel és a testépítéssel is hasonlóan fejlődhetsz de ha a kondizás mellé nem szoktál külön sokat aerobozni, szerintem jobban jársz a crossfittel kivéve ha 120 kilós kozmetikai izomzatot szeretnél. Bár én az edzőtermi edzés híve vagyok, de ha "spártai" szeretnél lenni szerintem sokkal sokoldalúbbnak kell lenni. Pl. jó futónak, nagy állóképesség hosszú terhelésre stb.
2011. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!