Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a teljesítményemen?

Figyelt kérdés

Az igazat bevallva, soha nem szerettem a tesiórát illetve a sport gondolata is megrémisztett mindig. Körülbelül nyolcadikos korom óta, ha tehettem kerültem a tornaórát. Az egészségemmel és az alkatommal nincs baj, a magasságomhoz képest ideális a testsúlyom. Mindig, mindenhova gyalog járok szóval nem lehet rólam azt mondani, hogy "autóban születtem/élek."

Visszatérve a kérdésre. Jelenleg az érettségire készülök és utána a bukaresti rendőrakadémiára szeretnék menni. Tudni kell, hogy Romániában a sportvizsgán (ami természetesen a felvételi része) nagy az elvárás és a jelenlegi teljesítményemmel semmi esélyem, ezért mindenképp halasztanék egy évet és felkészülnék mint fejben, mint fizikailag a felvételire. Teljesen mindegy nekem, hogy honnan és kitől kapok választ, de nagyon hálás lennék, ha valaki tudna tanácsot adni esetleg megosztani egy személyes tapasztalatot. Előre is köszönöm szépen!


(A jelenlegi tanévben komolyan veszem a tornaórát)



18/L



2022. szept. 24. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit sértő, de ez az én véleményem és kiállok majd mellette...


Ne a tesiórákon tedd oda magad rendesen. Én személy szerint gyűlölöm, és kb. semmi értelmeset nem csinálunk azon kívük, hogy felmérnek bennünket, higy mennyit bírunk futni...


Kezd valamilyen sportot, és a legfontosabb, hogy SZERESSD!!!


Keress valamilyen sport szakosztályt. Egyrész, mert hihetetlen, hogy mennyire jó közösség tud kialakulni. Másrészt, meg mert ugye mindenkinek ott a sport a célja, és sokkal könnyebb pl egy adott feladatot megcsinálni.


17/L

2022. szept. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!