Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan koksz ami nem...

Van olyan koksz ami nem pörgeti a szívet?

Figyelt kérdés

Másik kérdés, hogy mit lehetne első kokszként megpróbálni?

1 éve edzek úgyhogy szerintem az alap megvan. Előre is köszi.


2010. szept. 24. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincsenek meg nálad az alapok de tök8.

A szteroidok nem igazán pörgetik a szívet mert ilyen stimulánsként nem hatnak.Az eferdrin meg spiro féle cuccok pörgetnek de ezek nem szteroidok.

Terhelik a szívet mert felborítják a HDL/LDL arányokat és a tesztoszteronok a vízvisszatartás miatt terhelik a szívet és a teljes keringési rendszert is.De pörgetni nem pörgetik



Első kúrának pedig valami kevésbé androgén cucc az ajánlatos.

2010. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ha alapból szar a szíved vagy bármid akkor ne szedjél semmit mert nagyon rá fogsz b*szni.Ez még annak sem szórakozás aki teljesen egészséges.

Bár engem személy szerint baromira nem érdekel mit csinálsz mert velem nem b*szol ki az fix

2010. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem a 0ról indulok azért, szerencsére a genetikám egész jó:) Az eggyik szívbillentyűmnek a vitorlája képlékenyebb állítólag ez lehet baj valamiféle szernél? Esetleg mit ajánlanál elsőnek?
2010. szept. 24. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos úgyhogy lövésem sincs hogy ez lehet e baj.


Elsőnek a 90% naposimot szed amit nagyon szidnak.De ha okosan használják hálás szer tud lenni.

Szemes stanozolol,primobolan(ez lehet depot is ha nem félsz a tűtől),oxandrolone---->drága,nem hoz nagy tömeget de kevés mellékhatás és erőben szépet tud dobni az emberen.A tömeget is könnyű megtartani


Trenbolon is nagyon jó cucc(talán az egyik legjobb) de nem olcsó 1 kúra és sok a kamu belőle


Egy omnadren/szuszta+stano/primobolan kúra is jó tud lenni de a helyzet ugyan az mint az előzőnél


Növi de ez a drágábbnál is drágább


Szerintem a legbarátibb egy 100-150szemes danabol kúra(inkább 150re szavaznék de lehet az elsőre sok) stano-val kombinálva 8 hétig 2-3-3-3-3-3-2-1es piramisban

stano 20/30mg


Levezetésnek meg nolvadex 2x2 szem minimum 2 hétig.Ennyi danabolra az majdnem biztos hogy elég de napi 2 clomiddal is meg lehet fejelni.


Mellette kb a 2.3. héttől napi 2xfél provi az utolsó hétig



Esetleg egy klasszikus deca-szuszta de a mostani nandrolon-ok nagyon szemetek így én ezt nem vállalnám be


Anabol ugyan úgy mint a danabol(lehet nem kell napi 30mg belőle ugyan azt úgysem fogja hozni mintha danabolt szednél)


Így hirtelen ennyi jutott eszembe de majd lehet kiegészítenek/javítanak

2010. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kokszról a bányászat jut az eszembe.
2010. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy haverom,neki is van valami szívbillentyű problémája.

Kúra alatt elment nyaralni Görögbe és ott kapott szívrohamot 24 évesen.Nem tudom a cucc rásegített-e,de azóta semmi ilyesmit nem mer beszedni.Az orvos azt mondta neki,hogy az izgalmakat is kerülje,uh az eset után egy évig otthon punnyadt úgy beparázott.

2010. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kb millió féle probléma lehet a szívbillentyűvel de hogy a kérdezőnek mi a baja arról fingom sincs(attól függetlenül hogy leírta)

Erről sportorvossal vagy 1 normális személyi edzővel kéne beszélni

2010. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 clint ***** válasza:

csak arra lennék kiváncsi, ha tényleg jó a genetikád akkor minek akarsz 1 év után kokszolni?

Csak mert megjegyzem, utána igen nehéz lesz tisztán tömeget növelned, ha te is feszengeni akarsz 35-40-es karral, a kondiban, garantálom, utána már semmitől nem nagyobb, csak egy ujabb kokszkúrától. Sőt lehet csak ugyanakkorára nősz vissza. Egy jó genetikát a szteroid el tud cseszni, kivéve alap nagy izomkötegeknél.

2010. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Medrol.
2010. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!