Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A stanazol mennyire terheli...

A stanazol mennyire terheli le a keringésrendszert és a szívet?

Figyelt kérdés

A danabol bevizesít és ezáltal nagyon leterheli a szívet. A stanazolol nem vizesít, ahogy olvastam viszont a teljesítményt fokozza. Mennyire terheli a szívet?


Már megvan az anyag, de nem mertem elkezdeni szedni, mert nemrég valamvel nagyon felidegesítettek és aztán kisebb fájdalmat éreztem a szívemnél. Azóta néha pici, enyhe fájdalmat érzek ott. A vérnyomásom kicsivel normál érték felett van.


Az a helyzet, hogy igazából az életemben sajnos csak az edzés ami örömet szerez. Az utóbbi időben megálltam a fejlődésben. Mindenképp szükségem lenne valami komoly pluszra, mert ha nem jön rövid időn belül, az pszihikailag nagyon rosszul hatna rám. (Kaja stb rendben van.)


Az előbb vázolt dolgokkal együtt nem tudok dönteni, hogy elkezdjem, aztán ha gond van azonnal leálljak vagy el se kezdjem míg az orvos nem vizsgált ki.


2011. jan. 16. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Angina pektórisz. Mivel fizikai aktivitás illetve pszichés stressz esetén nagyobb a szív oxigén-igénye, a szív eredetű angina pektórisz is rendszerint ilyenkor jelentkezik. Ha a fájdalom néhány percen belül megszűnik, az annak a jele, hogy a vérellátás időközben megjavult, illetve a szív alkalmazkodni tudott a csökkent ellátáshoz. Ezt a típusú fájdalmat az egyes szívbetegségekre adott nitrátok (pl. nitroglicerin) is enyhítik.


A szívemmel kapcsolatban ezt tartom a legvalószínübbnek.

Sehol sem írják, hogy enyhe fájdalom esetén menjünk orvoshoz, csak komoly fájdalomnál.

2011. jan. 16. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Az LDL-HDL koleszterinke arányát a rossz irányba tolja el.Egy szóval válaszolva:nagyon megterheli
2011. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
halgass rám és ne nyulj cucchoz!!!!!!!!hagy ki az edzéssel 1 hetet és utána hiányozni fog!!!!akkor ujra indul a fejlödés tolj inkább dupla adag creatint!én elcsesztem az egésszégem és azt mondom igy 50 felett nem éri meg!add el vagy dobd ki!
2011. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egészségemre károsabb hatással van az, hogy 23 évesen is egy lúzer vok a nőknél. Rengeteg stresszt jelent ez nekem.


Ha ez van, akkor legalább edzésben hozzam ki a maximumot magamból.

2011. jan. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!