Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik napszakot ajánljátok...

Melyik napszakot ajánljátok itthoni elipszis trainer-ezéshez?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valakinek van kedve, kidolgozhatna egy programot nekem. :)
2010. szept. 24. 11:56
 1/6 anonim válasza:
gyakorlatilag bármelyik napszak jó. A kora délután talán egy kicsit kevésbé.
2010. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hajnalban szoktam. Akkor van időm, meg nyáron akkor még nincs olyan meleg a lakásban. Meg mintha valahol azt olvasam volna, hogy a reggeli edzés használ a legjobban. De ha nem, akkor is csak ilyenkor lenne rá időm!:) Heti 3-4x egy órát csinálom! Erre túl nagy edzéstervet nem lehet kialakítani!
2010. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A napszakot azért kérdeztem, mert valahol, régen én is olvastam, vagy legalábbis valami olyan rémlik, hogy van amikor az anyagcsere gyorsabb és az izmok jobban fejlődnek. De aztán az is lehet, hogy butaság. Én még csak most szeretném kezdeni, szerintem napi 1 órát nem fogok bírni. 39 éves hölgy vagyok és még ráadásul dohányzok is. :(
2010. szept. 24. 14:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Az edzésterv alatt meg azt értettem, hogy lehet variálni, pl. előre, hátra, kapaszkodok, vagy nem ....., ilyesmi.
2010. szept. 24. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Én úgy tudom, hogy ezeket a gépeket nem lehet hátrafelé tekerni, legalábbis nem mindegyiket. Szóval ennek kérdezz utána! Én csak előre szoktam. Kezd először 15 perccel, aztán emeld fokozatosan. Ahogy érzed. Most hiába írom, hogy egy hét után már 30 perc, ha összeesel. Mindig kicsivel többet próbálj meg csinálni. Egyébként én is dohányzom, de simán lenyomom az egy órát. Majd te is lefogod!

28 N

2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a tanácsot és az optimizmust! Az enyémet lehet hátrafelé, szuper kis gép csak használni kéne. 1 éve ruhafogas a funkciója. :) Jövő héten elkezdem, ezt saját magam biztatásaként írom.
2010. szept. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!