Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen formás...

Hogyan lehetne ilyen formás fenekem?

Figyelt kérdés
Elég nagy fenekem van, olyan mint Sagia Castaneda-nak (Pitbull klipjeiben a fekete hajú csaj), néztem a google-ba a képeit, hát mit ne mondjak, jó nagy feneke van, de valami iszonyat formás, nagyon szép szerintem. Hogy, milyen sporttal lehetne ilyen nekem is?
2010. szept. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az részben genetika. Sajnos vagy adott, vagy nem. A feszességet, alakot a futás és a lépcsőzés jól javítja.
2010. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem raktál linket,de ez az edzés szép formás feszes popót csinál.Persze a nagy része a kajáláson múlik.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

2010. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futás,súllyal guggolás,kitörések! De jók rá a célzott edzések is pl Rubint Réka
2010. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj de jó teste van a csajnak azon a youtubos videón. tuti :) amúgy ha felmész a body.builder.hu-ra és ott a BBTV adásokat megnézed akkor vannak részek ahol csajoknak is adnak tanácsot, de ahogy elnéztem a youtubon van sok hasznos videó. sok sikert!
2010. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem sikerül:P
2010. szept. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!