Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzó nélkül, otthoni fenékre...

Súlyzó nélkül, otthoni fenékre edzés eredmények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már majdnem egy hónapja edzek otthon a fenekemre, és kiváncsi vagyok hogy mennyire hatásos, mennyire látszódik az eredmény. Akik csinálták/csinálják kérlek írjatok, mert nagyon kiváncsi vagyok:DDDD
2022. aug. 11. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet
2022. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Egy hónap alatt akkor sem látszódna az eredmény, ha az ország legjobb személyi edzőjével dolgoznál az ország legprofibb konditermében, a legprofibb dietetikus által összeírt étrend mentén. Kíváncsi vagyok, hogy milyen eredményeket értél el otthon, súlyzó nélkül, YouTube videókra ugrálva, jóga szőnyegen fetrengve, lábat emelgetve. Ráadásul fogadni merek, hogy az általad végzett gyakorlatok fele valójában nem is farizom gyakorlat, csak te azt hiszed.
2022. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Otthon nem sikerült egy hónap alatt látványos eredményt elérnem.
2022. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között sokat ne várj. A semminél minden jobb de a rendes láb/farizom a szabadsúlyos guggolás/felhúzásnál kezdődik + csípőemelés.
2022. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!