Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőtől tudnék...

Milyen tömegnövelőtől tudnék hízni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Legalább 10kg-ot szeretnék hízni.Kérlek segítsetek!!
2010. szept. 22. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nincs jobb tömegnövelő, mint mikor elkezdesz ezreseket osztogatni a Nyugati-aluljáróban!
2010. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyél zsírszalonnát kenyérrel, én is így híztam 35 kilót.
2010. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek, haha de vicces szerintem keress más lehetőséget ahol elő adhatod a xar vicceid:)

Másodiknak viszont köszönöm, aki tud még mást válaszokat várom, de nem az idióta gyerekes hülyeségeket..

2010. szept. 22. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
A Második is hülyeségből irta! :D Megalol! :D
2010. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok a zsírszalonnás! Hülyeségből írtam, de igaz, most meg nem győzöm leadni a kilókat. Kérdező, neked meg nem emailben válaszolok, hanem itt, hahízni akarsz, akkor a fogyókúra ellentétjét kell csinálnod, azaz minél többet enni és legfőképp szénhidrátot, de tudd, hogy ettől csak zsírt fogsz felszedni, ez kell neked?
2010. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tömegnövelőnek jobban örülnék:)
2010. szept. 22. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érsz semmit tömegnövelővel.

Először is egy heti étrendet össze kell állítani amiben kiszámolt mennyiségek alapján össze van írva a "tiszta tápanyag". Összeírod, ezt kell betartanod ha a fene fenét eszik is minden nap ugyanakkor ugyanazt kell enned amit a lapodon leírtál. tömegnöveléshez 5gramm szénhidrát és 2-3gramm fehérje és 1 gramm zsír kell testsúlykilogrammonként. Kiszámolod, összeírod eszed.

Csak ezután jöhet a tömegnövelő pluszban hogyha már nem bírsz megfelelő mennyiséget bevinni, de akkor is csak KIEGÉSZÍT nem helyettesít.

És ha 10 kg-ot hízol hirtelen az nem tesz jót a szervezetnek, én inkább havi 3-4 kilókban gondolkoznék.

2010. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clint ***** válasza:

a tömegnövelőnél duplán hízlal egy tábla csoki. Ne legyünk már idióták. A tömegnövelő testépítőknek, a megedzett izomzatnak, nem pedig hízni. Gyorsfelszívódásu cukor van benne. Egy tábla csokiban sima cukor van, sőt van zsírtartalma is, ami miatt jobban hízlal. De dobáljátok a 10ezreseket ki tömegnövelőre és utána sírjon a szátok, hogy "még ettől sem híztam"

Jól megtelíti a gyomrot és még kajálni sem bírsz, lehet még fogynál mellette:D

2010. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó

tömegeléskor több kalóriát kell bevinnünk mint amennyit elégetünk, ez a lényeg, mindezt ha zsírból meg kenyérből visszük be akkor sokkal hájasabbak leszünk mert a zsírt nem képes olyan mértékben lebontani a szervezet mint pl a dextrózt vagy a malto-t.

namost a kérdező gondolom azt hiszi hogy hízni úgy is lehet hogy egyből az izomba hízzuk a kilókat, de ez lehetetlen.

elsőnek úgyis fel fog hízni valamennyit zsírban is és ez a plusz tömeg fog neki plusz energiát adni, edzéseken ettől lesz nagyobb a teljesítménye, és ettől fog az izomrostok átmérője nőni amitől teltebb lesz az izomzata.

2010. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clint ***** válasza:

utolsó!

a kérdező hízni akar. Ennyi. Nem tudom mirefel írtad ezt nekem, mert nem láttam értelmét. '0 kilót akar hízni. NEm 10 kiló izmot. És mível gondolom vékonyka, elhiheted nem lesz zsíros narancsbőrös:D

Csak reagáltam arra, hogy a tömegnövelő kidobott luxuscikk amit ha csak magába iszogatunk menni fog a hasunk, és nem fogunk hízni.

2010. szept. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!