Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismer olyan ember aki ezért...

Ismer olyan ember aki ezért edzett éveken át?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom 3éve mikor 18 éves volt és sovány akkor kezdett el gyúrni,teljesen ki volt akadva hogy ő milyen sovány meg hogy néz ki, milyen gebe ezt mondta(amúgy jófej volt akkor is és most is az) és ezért nem akar barátnőt meg barátokat addig ameddig fel nem pakol magára egy halomnyi izmot mellékesen mondom 191cm magas és 65kg volt akkor(nagyon ritkán találkozunk) és 2hónapja mikor jött hozzánk én teljesen elvesztettem az elmémet mikor megláttam, jött barátnője meg 2 barátja is ráállt a mérlegre 88kg(de ő még ezzel sem volt megelégedve) most komolyan ez az 1 dolog a sok közül ennyit dobhat az ember önbecsülésén? ja amúgy azt is furcsálltam h nem ebédelt velünk mert túl zsírosnak tartotta a kaját és ő hozott magával ilyen shakert,plussz csirkét és rizst(de annyit evett belőle hogy huha)
2010. szept. 21. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt most mi a fő kérdés? Természetesen attól, hogy edzi a testét, és emiatt jobban néz ki, emiatt az önbizalma is nő az embernek, és bátrabban mer ismerkedni stb.

Az sem fura hogy zsírosnak találta a kaját. Odafigyel a táplálkozásra, egészségesen eszik, ki van gondolom számolva a napi fehérje, szénhidrát stb.....

2010. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért az komoly h így kalkulálgatják a napi betevőjüket
2010. szept. 21. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Akinek van pénze az gyorsan tud erősödni.

Biztos hogy szed valamilyen port ami havonta kb 10.000ft-ba kerül + az állandó csirkehús rizzsel.


Szerintem így jobban érzi magát a bőrében és azért van önbizalma.

2010. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ismerős a felvázolt helyzet :D
2010. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
miért?:D
2010. szept. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!