Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van mellékhatása a tómegnövelő...

Van mellékhatása a tómegnövelő fehérje poroknak?

Figyelt kérdés

a fehérje készítmények(porok) amik tömegnövelésre alkalmaznak..van valami mellékhatásuk? későbbi időkre nézve?

barmién gikszer leheléses.Vagy a keratin tablettáknak?


2010. szept. 20. 18:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:47


Lehet, hogy nem vizsgálják be, de bárki bevizsgáltathatja őket. Volt már rá példa, hogy lebuktak gyártók. Ha lebuknak, akkor cseszhetik az üzletet. Nem feltétlenül éri meg...

2010. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A 100% Whey Proteinről senki nem is mondta hogy 100% tejsavó fehérje van benne. Csupán arról van szó, hogy abban a termékben a fehérjetartalom 100%-a tejsavófehérje
2012. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Gabi022 válasza:
ugyan annyira káros mint a boltba kapható élelmiszerek ! aki gyúr szinte mindenki használja valaki tömegnövelő mellé még vagy 6 fajta más terméket még se haltak bele . Élő példa Arnold Schwarzenegger aki sztem nem csak leglális dolgokat használt , mellesleg csatlakozom az előttem szólóhoz a nagy gyártóknak nem érné meg ha kiderülne a termékeikről hogy azok mérgezőek ,bár nem kizárt hogy hibázhatnak és adhatnak ki olyan terméket ami káros lehet ,de a vese máj és hasonló bajok max akkor vannak ha nem rendeltetés szerűen használják , mindegyikre rá van írva a meg felelő adag , ami azt jelent hogy attól nem lesz bajod ,de mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete, Gaspari illetve a Peakos termékek minőségibbek mint a secitec és a biotech-es termékeke. Aki testépítéssel akar foglalkozni annak el engedhetetlenek ezek a táplálék kiegészítők , és a megfelelő étrend , max a szükséges táplálék 20-30 % át teszi ki a kiegészítő többit szilárd ételek fogyasztásával kell be vinned
2012. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
50%
szi igen karos inkabb tabisakat hasznalj azok lassan oldodnak 1 szerü
2012. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
A különbözö anabolikus szerek karosak mint pl myomax gain gain bolic mekyek hajhullast okoznak fiatal korban ez a valosag üdv!
2012. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Szia ! Az előttem szólók ironizáltak, mert nagyon sok helyen lehet olvasni ezekről a porokról, amiben leírják, hogy semmilyen káros anyagot nem tartalmaznak és ezek igazak is. Ezek az izmok építőköveit tartalmazzák por formájában, amelyet egy kis vízzel vegyítve finom turmixot kapsz, amelynek fogyasztása után elláttad izmaidat fehérjével.A keratin helyett kreatint akartál írni, amely egy aminósav és szintén nem káros, de vese-máj, szív beteg emberek ne szedjék. Üdv.
2012. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

"Gabi022 válasza:


ugyan annyira káros mint a boltba kapható élelmiszerek ! aki gyúr szinte mindenki használja valaki tömegnövelő mellé még vagy 6 fajta más terméket még se haltak bele . Élő példa Arnold Schwarzenegger aki sztem nem csak leglális dolgokat használt , mellesleg csatlakozom az előttem szólóhoz a nagy gyártóknak nem érné meg ha kiderülne a termékeikről hogy azok mérgezőek ,bár nem kizárt hogy hibázhatnak és adhatnak ki olyan terméket ami káros lehet ,de a vese máj és hasonló bajok max akkor vannak ha nem rendeltetés szerűen használják , mindegyikre rá van írva a meg felelő adag , ami azt jelent hogy attól nem lesz bajod ,de mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete, Gaspari illetve a Peakos termékek minőségibbek mint a secitec és a biotech-es termékeke. Aki testépítéssel akar foglalkozni annak el engedhetetlenek ezek a táplálék kiegészítők , és a megfelelő étrend , max a szükséges táplálék 20-30 % át teszi ki a kiegészítő többit szilárd ételek fogyasztásával kell be vinned"


Kedves Gabi!


Épp a napokban jártam bent a Peak boltjában az Árpád utcán Budapesten, mert én is elkezdtem szedni fehérjét, multivitamint, c-vitamint és CA MG tabit, de mást nem. És engem is érdekel hogy lehetőleg a legjobb cuccot szedjem be azon az áron amit meg is lehet fizetni. Nos a lényeg hogy írja a neten hogy a multivitaminja felszívódásgátlót tartalmaz ami adagolja neked 12 órában a megfelelő vitaminellátást. Ezekről a dolgokról én úgy hallottam hogy nem egészségesek, bár elég hiányos a tudásom a "felszívódásgátlók" területén :( A boltban a kérdésem az eladó hőlgyek és urak felé az volt hogy mi az a felszívódásgátló ami benne van, hát mit ne mondjak... csak hebegtek-habogtak össze-vissza.:( Egyik se tudott értelmes választ adni Csak hogy a zsírban oldódó vitaminok később szívódnak fel, meg hogy a kapszulabevonó is lassítja a felszívódást blablabla... Főleg hogy a PEAK multivitaminján nincs is kapszulabevonó. Hehe, na ennél a pontnál nekem egy életre elment a kedvem a PEAK-től. A másik meg az hogy nagyra vannak a spenót kivonatú fehérjéjükkel, oké hogy spenót meg Popeye, meg az is hogy a spenótban van a legtöbb fehérje növények közűl, meg még az is oké hogy nagyon egészséges is de a testépítőnek úgy tudom állati fehérje kell a megfelelő fejlődéshez. szal szerintem ez is csak egy buta marketing duma amit a "kevésbé okosak" talán elhisznek. Összegezve szerintem teljesen mind1 melyik gyártó termékét veszed, mert mind ugyanazt adja el csak más név alatt meg más pluszt mond hozzá. Az ügyvéd úrnak/hölgynek meg annyit üzennék hogy okoskodás helyett én inkább a helyesírásra figyelnék oda ha már ügyvéd lennék:P. Elég ciki egy magasan iskolázott embertől ha nem tud helyesen írni, de még egy igazi magyartól is. (bár ez utóbbi csak az én véleményem:P)


Respect

2013. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
ennyi fogyatékost itt...rég láttam már! :D
2013. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Tök jó, hogy a keratin/kreatin dolgon túlléptünk... Csakhogy a dolog hibás.

KREATIN: az izmok részére egyik az ATP-hez hasonló makroerg kötéssel rendelkező anyag. Kreatin-foszfátként van jelen az izmokban. A szervezet ugyanúgy ahogy az ATP-t azonnal képes felhasználni.

KERATIN: egy fibrilláris fehérje, alfa-hélix szerkezet jellemzi. A köröm, haj és bőrben található. Nincs benne makroerg kötés, sem foszfor. AZ IZMOKHOZ SEMMMMMI KÖZE...


Szóval lehet gondolkodni, hogy keratin vagy kreatin....

Az izmokhoz a keratinnak nem sok köze van...

De azé jó hogy néha "félreírják"... És igen ez kémia és biológia alapján is tudományosan így igaz.

2014. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!