Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mellúszás növeli a mellizmot...

A mellúszás növeli a mellizmot? További lent.

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok teljesen belebetegedtem h mindössze 55 kilo vagyok és eléggé túleröltettem magam mivel heti 3 kondi + heti 3 úszás mellet nagyon elkezdtem fogyni.Ami furcsa h rendes étkezés mellet már volt mikor egyik nap 58 kg voltam másnap 55 és ebből már elegem van nem tudom elfogadni így magam.Maradok a heti 3 úszásnál mert szeretem és élsportolo akarok lenni benne,de ezenkivül heti 2 bicepsz és hasizmot végzek otthon mivel ezeket nem erösiti az úszás annyira.A mellizmot nem tudom,erősiti-e az úszás vagy tárogassak és nyomjak fekve. a kedvenc izmom és nagyot szeretnék.
2010. szept. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
steroiiiiiid!!!
2010. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örüljél neki, hogy nem hízol.
2010. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az én fiam is hosszú évekig semmit nem nőtt és nem hízott, egyszerűen nem jöttünk rá, mitől...


Aztán egyszer véletlen ötlettől vezérelve szójalecitin kapszulát kezdtem neki adni (napi 1200mg) és 1-2 hónap múlva olyan fergeteges növekedés és gyarapodás indult be nála, hogy elképesztő!!! :-DDD

Havonta átlagban 1 cm-t nőtt és végre jó étvágya is lett, jó izmos, erős srác lett belőle.


Lehet, nálad is valamilyen táplálék-felszívódási probléma áll fenn, amin segítene a szójalecitin kapszula, aminek amúgy semmiféle káros mellékhatása sincs, sőt számos jó tulajdonsága van a szervezetre, többek között könnyen és gyorsan fogsz tanulni tőle! :-D


Szteroidokat és bodybuilder tápszereket semmiféleképpen nem javaslok, ha egészséges szeretnél maradni!!!


Hízni kizárólag csak táplálékoktól tudsz, és hogy a tápanyagok építsék a tested, abban segíthet a szójalecitin kapszula (segíti a felszívódást).


Gyógynövényboltokban árusítanak ilyen kapszulát, olyat keress, ami 1200mg-os.


======================


A mellizmokat jól fejleszti az úszás, de azért legyél óvatos, mert már több férfi járt úgy, hogy fiatalon jó nagy mellizmokat fejlesztett, ami aztán 40 éves korukra lepetyhüdt és olyan csúnya "lógós" cicijük lett, hogy plasztikai sebészeten kellett felvarratni...

2010. szept. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 19. 09:25
 5/8 Malaboy válasza:
Milyen bodybuilderes termékek te szerencsétlen ? Annyira elvont gyökér gondolkodásod van, márt bocs csak nagyon sikerült magam felhúznom rajtad. A táplálékkiegészítő nevében benne van, hogy kiegészítő. Tudod mi a az protein?Hogy is tudnád, te is csak a nők lapjás diétákat ismered. Protein=fehérje= Ami a húsban is van, csak ez tejsavó, szója, vagy esetleg tejfehérje formában. Semmi trükk.
2010. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi előtt bármire gyúrsz fehérje !!!!!
2010. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vak Bottyán ***** válasza:

Eddzél az egész testedre, akkor mindened jobban fog fejlődni. Eddz lábra is, tricepszre, hátra, vállra is. Heti egy bicepsz a legtöbb embernek elég. Hasizom mehet heti 2-3x is akár, mert gyorsan regenerálódik.

A tested nem fog aránytalanul fejlődni, nem lesz 130-as mellkasod ropilábakkal. Elhiheted. Ha frankó mellizmokat akarsz, akkor ahhoz mindenhol hasonlóan izmosnak kell lenned.

Az úszás meg nem elég intenzív ahhoz, hogy a mellizmod tömegét növeld vele hosszútávon. a Fekvenyomás, tárogatás a jó választás.

2010. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vak Bottyán ***** válasza:
A "bodybuilder szereket" meg nyugodtan "szedheted". Nem az anabolikus szteroidokra gondolok, hanem a LEGÁLIS, BEVIZSGÁLT táplálékkiegészítőkre. Pl. fehérje(protein), kreatin, tömegnövelők(Fehérje+szénhidrát). Aki pedig károsnak gondolja a táplálékkiegészítőket, az nem ért hozzá, és fingja sincs, hogy valójában mik is ezek. Természetes anyagokat tartalmazó készítmények, fehérje ugye gyakorlatilag minden kajában van, kreatin a vöröshúsokban, a tömegnövelőben meg még van esetleg cukor, vagy maltodextrin. Ezek NEM csodaszerek, ugyanaz mint a kaja. Ennyi.
2010. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!