Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nehéz sport a vívás? Nem baj,...

Nehéz sport a vívás? Nem baj, ha 18 évesen kezdem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, csak gáz. XP
2010. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nehéz bizony.Ha te ebbe leled örömöd akkor csináld:)
2010. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak hobbiszerűen kezdem...az szerintem nem gáz...a "nem baj" az arra vonatkozott, hogy ennyi idősen is bele tudok-e rázódni...
2010. szept. 17. 22:17
 4/9 anonim válasza:
100%
hobbiszintem semmit sem késő elkezdeni
2010. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én 13 évesen kezdtem a vívást, és már 4 éve járok :D Szerintem egyáltalán nem gáz, ha most kezded. Nyilván nehezebben fog egy kicsivel menni, mintha 5 évesen kezdenéd, de hidd el, menni fog :D

Maga a vívás alapját elsajátítani nem nehéz, inkább azt nehéz egy kicsit megszokni, ahogy vívni kell. Sokkal gyorsabb tempót kell diktálni, azokat az izmaidat kell megerősítened, amiket ritkán használsz, de idővel ez is menni fog.

Szóval csak kitartás ;) A vívás az egyik leggyönyörűbb sport :)

2010. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én 16 évesen kezdtem. Tisztán emlékszem, hogy edző mindig azt mondogatta, hogy felnőtt, érett fejjel jó vívást tanulni, mert rengeteg olyan dolog van, amit csak érett fejjel lehet átlátni a vívásban.

Igaza volt.

22/L

2010. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én 24 vagyok és úgy döntöttem megvalósítom egy régi álmom amire korábban sajnos nem volt lehetőségem, és elkezdek vívni. Én is sokat gondolkodtam rajta,hogy van-e értelme elkezdeni egyáltalán,ezért megkérdeztem egy szakembert,aki azt mondta, hogy egyáltalán nincs hozzá késő. Ha most van rá lehetősége az embernek, hogy elkezdjen vívni akkor most van.

Az eleje nehéz lesz,de ha kitartó vagy menni fog.

Jólestek ezek a szavak! :)

2011. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én azt mondom HAJRÁ!!!! Sok Sikert!!!
2011. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak fél évig tudtam csinálni, mert utána úgy jött ki az órarendem, hogy sehogy nem tudtam megoldani... :( Pedig nem volt rossz, tetszett nagyon.

Nektek sok sikert és kitartást! :)

2011. jún. 24. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!