Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés! Ez igaz? (bővebben...

Testépítés! Ez igaz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam több ismerőstől is, hogyha minden nap megyek kondizni és ugyanazokra az izmokra gyúrok akkor nem fog nőni az izmom, vagy akár csökkenhet is. Ez igaz?
2010. szept. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igaz
2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Aztán túl edzed és pihenhetsz vele ennek okán pár hetet.

Az izmoknak pihenni is kell, nem ész nélkül kell csinálni ám a testépítést.

2010. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Túledzettséghez vezet. Hetente egy, maximum két alkalommal érdemes megedzeni egy izomcsoportot. Az izmoknak megfelelő tápanyag mellett megfelelő pihenésre is szükségük van. Éjjelente legjobb 7-8 órát aludni, valamint hetente tartani 3-4 nap pihenőnapot elosztva az edzések között. (pl. 4 napot edzel, a többi napot a pihenéssel töltsd, ami alatt azt értem, hogy ne végezz komolyabb fizikai munkát, vagy edzést.) Egyébként az izmok éjjel nőnek, mig te alszol!
2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen mert pihenés közben nő az izom és ha csak mindig fárasztod akkor nem tud regenerálódni.Felváltva kell a különböző izom csoportokat vagy kell hagyni mindig egy pihenő napot.
2010. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sztem a legjobb ha egy heti edzéstervbe egyszer fér bele az hogy ugyanarra az izomra edz!!!
2010. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!