Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem egyfromán kemény a...

Ledzep kérdése:

Miért nem egyfromán kemény a karom?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja gyúrok bicepszre(is).

és nemtom természetes e de a balk kezem egy idő alig tudom befeszíteni és akkor is tök puha......de a jobb még bírná a strapát

és ha várok 1 órát akkor is a bal bicepszem nem sokkal de puhább mint a jobb

miért van ez?

a bal kezem keveseb bír?


2010. szept. 13. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és az miért van hogy a bal bicepszem kicsit laposabb és a belső oldala vastagabb

a jobb bicepszem belő oldala ugyanolyan vastag, de nagyobb a bicepsz is

:?

2010. szept. 13. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberi test nem teljesen szimmetrikus. Az izmod formája, tapadása genetikai adottság, ami alatt azt értem, hogy változtatni nem nagyon tudsz rajta, igy születtél, ezt örökölted. Az, hogy a bal kezed "puhább", mint a jobb, nem jelent semmit. Talán erősebb a jobb kezed, de ez sok embernél van igy. Folytasd csak szépen tovább az edzést, ne ilyen dolgokkal törődj.

További sok sikert az edzéshez!

2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi

az fix hogy erősebb mert jobb kezes vagyok.....de ténylegesen sokkal jobban terhelem a jobb kezem

a bal kzem kíméltem eddig mert gitározom.....

2010. szept. 13. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan dolog hogy ideg-izom kapcsolat, mivel te jobb kezes vagy azt a kezed jobban tudod kontrolálni. Ezért tudod jobban befeszíteni, ezért tudsz nagyobb súlyokat mozgatni vele. Egyébként minél többet edzel, annál kisebb lesz a különbség. Nekem 5 év után már alig észrevehető.
2010. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!