Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az a futás, ami még...

Mennyi az a futás, ami még nem "veszélyes" olyan szempontból, hogy nem bontja le az izmokat?

Figyelt kérdés
Gondolom heti kétszer háromnegyed óra még talán nem ez a kategória, ha edzek is mellette. De mondjuk naponta-kétnaponta ennyi már sok lenne?
2022. márc. 5. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Na ez nekem új, ha túl gyorsan futsz elhagyod az izmodat vagy pontosan hogy kell ezt a folyamatot elképzelni?
2022. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barmennyit futhatsz kb, nezd meg a focistakat, iszonyat sokat futnak megis milyen iznos nemelyik..
2022. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szedsz ilyen hülyeséget???? A futás mióta bontja az izmokat???? A futással izmot tudsz felépíteni, nem bontani!
2022. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
OMG! 😂😂😂
2022. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a kérdezőt, én sem mertem kocogni anno, mert az edzőm azt mondta, akkor eltűnnek az izmaim. Jó nagy hülyeség volt, én is kiírtam egy ehhez nagyon hasonló kérdést.


Ne aggódj kérdező, megfelelő táplálkozás és kiegészítő edzés mellett nem fognak leépülni az izmaid semmilyen mozgásformától.

2022. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bontja a futás az izmokat. Én futok, és szép tónusos testem van, mivel a futás a zsírt leszedi teljesen, szépen látszanak az izmaim.
2022. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
71%
Futás valóban bontja az izmokat is, ha hosszútávokat futsz, de heti kétszer 45perc nagyon távol van ettől, egyáltalán nem kell aggódnod.
2022. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

7. Hogyan bontja? Honnan?


Lattal mar hosszútavfutót?? Színtiszta izom!

2022. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vmi gyúrósmarcik terjesztik ezt a hoaxot... 😂
2022. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A futás csak akkor "bontja" az izmokat ha túl nagy kalória deficitbe kerülsz miatta, ha eszel rendesen(lehetőleg proteindús ételeket) akkor nincs belőle gond
2022. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!