Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjepor káros egy 13...

A fehérjepor káros egy 13 éves fiú szervezetére?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Istenem persze hogy káros húst se egyél egy grammot se mert nagyon káros az is márha tudod hogy az is fehérje, tanultál te egyeltalán biológiát vagy alapból hülye vagy?
2008. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Figy. normális válaszokat kértem nem pedig,h ide gyere és elkezdd itt osztani az észt kicsit állítás magadon.OK? De azért volt benne hasznos is szval kössz:) lásd én nem vok paraszt
2008. dec. 16. 19:46
 3/14 anonim válasza:
100%
Csak még annyi, hogy azért a fehérjebeviteled nagy része szilárd táplálékból álljon, hús(főleg), tojás, zsírszegény túró. Nehogy most minden kaja helyett fehérjét igyál. Általában rá is írják ezekre, hogy a napi fehérjebevitel maximum felét vigyed be fehérjepor formájában.
2008. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

De most tényleg gondolkozzál már légyszi fehérje nélkül nincs élet akkor hogylenne már káros?

Vagy azthiszed ez mesterséges fehérje?

Kémia 1. osztály 1. anyag: A laboratóriumban mesterségesen előállított anyag aminek ugyanaz a szerkezete semmiben nem különbözik a természetes rokonával.

2008. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Na jó. Önmagában véve nem káros... Csak az van, hogy ezek minden szarral vannak dúsítva... Max nem áll fel a kis kukacod pár év múlva, más bajod nem lesz...
2008. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyxáltalán nem káros. Sőt egészséges is. Nyugaton már elterjedtek a protein bárok amik nem csak a konditermekben vannak hanem az utcán is ahova betérhetsz meginni egy "egészség shake-t".
2008. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Írtam volna, hogy a Tescoban vegye inkább?!? Nem nézek TV-t de ez nem ide tartozik.

Unokatesómank van terme. Nagy híve volt Ő is az egészségesen csak semmi szteroid stb, szép izmokat és így is nevelte a kis "diákjait", fehérjepor, ekkor és akkor enni, rízst mikor és hogyan...

Amíg felállt neki... Azóta nem iszik fehérjeport, s visszatért egy normális napi 5szöri emberi kajára, rízst hússal, s ahogy illik. S megoldódtak a problémái.

Valamint, nem egy ismerősöm van, aki issza a fehérjeporokat... Miért mennek szét a kapcsolatok??? mert biza a szex is része lenne a kapcsolatnak, ha lenne rá kedv. Sajnos tudományosan nem tudom bebizonyítani, mert nincsenek erre nézve adataim. Egyszerűen látom a meztelen tényeket.

Egyébként, mi a fenének kell fehérjepor? Sokkal egészségesebb normálisan bevinni a fehérjét, ráadásul finomabb is...

De ahogy gondoljátok... és ha hiszitek, ha nem dúsítva van mind.

Egészségetekre!

2008. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egyszerű meztelen tények azok,hogy millió tonna fehérje porokat adnak el világszerte. Nem is tudod elképzelni,h mennyit. Általában aki konditerembe jár azoknak a 80-90%-a iszik turmixot. Én eddig 3 terembe jártam az egyik terembe jártak összesen 300-an, a másikba kb 250-en és a legszarabb terembe jártak 100-an nagyjából. ez 550ember és még a városban van 5másik konditerem ahova simán járhatnak még 600-an. Az 1000ember(bár sokkal több lehet,de lefele kerekítek elég erősen) egy kis 50.000városra. Számold ki,h akkor mondjuk Pesten hány ember járhat konditerembe és abból hány iszik turmixot. Mégsincs tömeges impotencia probléma sehol. Sőt még akik sportszerűen testépítenek és használnak steroidokat még azoknak sincs impotencia problémájuk és nem is lesz ha tudják használni és tudják mit mikor kell. Persze a városi legendák gyorsan terjednek egy "beszűkült" gondolkodású országban ahol a szórakozási lehetőség abban merül ki, hogy elmegyünk inni a haverokkal és az mindenki irigy a másikra. Valakit látsz aki jobban néz ki egy átlag irodai munkásnál és akkor egyből összesúgsz a haveroknak hogy kokszos. röhögtök egy jót és isszátok tovább a sört. Mint volt pultos sokszor tapasztaltam ezt.
2008. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
650 mielött jön az off.
2008. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves 10:32-es... én nem Magyarországon élek...
2008. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!