Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzések után szédülés, hánying...

Edzések után szédülés, hányinger, gombócérzés a torokban normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan problémával szembesültem, ami tök új, hogy most így a nagy covid után újra elkezdenék eljárni edzeni (mondjuk úszni első körben), viszont egy 20 perc, fél óra nem túl intenzív úszás után ha kimászok a medencéből szédülök és hányingerem is szokott lenni mellé, elég kellemetlen (Egy erősebb súlyzós edzés után dettó). Régebben (még a covid előtt) elég aktívan tollaslabdáztam, volt, hogy reggel 8-tól délután 3-ig játszottunk egy ebédszünetnyi megszakítással, és ilyen problémám sose volt. Lehetséges, hogy a ~2 év itthon ülés és max sétányi mozgás ennyire "elpuhított"? Vagy mi lehet az oka?

2022. febr. 20. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Ducubuci már a tollaslabdától uszástól is kifáradsz?

Ejnye ejnye milyen troll vagy te?

2022. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy maximálisan kimerítő edzés vagy verseny után normális, de fél óra nem túl intenzív mozgás után szerintem nem.
2022. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Covid után ez ilyen. Fokozatosan kéne visszatérni. Először ne akarj húsz percnél többet mozogni. Ha az megy biztonsággal 2 hétig, utána lehet emelni
2022. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!