Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri személyi edzőhöz fordulni?

Megéri személyi edzőhöz fordulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főként azokhoz szól a kérdésem, akik már egy ideje személyi edzőhöz járnak. Milyen tapasztalataitok vannak velük, mennyire hatásos az edzés a segítségükkel, mennyi idő után kezdtetek el fejlődést, változást észlelni magatokon? Nem fogyás a cél, csak alakformálás/feszesedés. Az étrendem nagyjából rendben, igyekszem egészségesen étkezni.

2022. febr. 20. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

✅ Előtte javaslom próbáld ki az EDZŐTÁRSAS dolgot !

✅ Egy jó edzőtárssal többre fogsz menni !

2022. febr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem fogyás a cél, csak alakformálás/feszesedés. Az étrendem nagyjából rendben, igyekszem egészségesen étkezni." Ez a két mondatot már magában indok arra, hogy személyi edzői segítség javasolt. Sajnos a szóhasználatodból egyértelmű, hogy a mozgás és a táplálkozás tudományos hátterével nem igazán vagy tisztában, anélkül pedig sajnos nem fogsz eredményeket elérni. Nyilván nem kell gyógytornásszá és dietetikussá képezned magad ahhoz, hogy jól nézz ki, de amíg ott tartunk, hogy alakformálás, meg feszesedés, meg nagyjából rendben levő étrend, addig feltétlenül szükséges volna egy edzői kontroll.

Az én életemben is a személyi edző hozta el a változást. Csodálkoztam, hogy 3 éve edzek, mégse jutok egyről a kettőre. Ekkor az egyik barátom unszolására felkerestem egy edzőt. Neki hála azóta versenyző lett belőlem.

2022. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!