Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A te tesitanárod hiteles volt...

A te tesitanárod hiteles volt a számodra?

Figyelt kérdés
Mostanában sokaszor eszembe jutnak a középiskolai tesióráim, és az ott átélt rossz élmények. Az állandó megalázás, a folyamatos kudarcélmény. Semmit nem tanítottak, viszont állandóan követeltek... Felnőttként aztán évekig kerültem is mindenfajta sportot. Kíváncsi lettem, hogy vajon mennyire általános ez? Neked milyen tesitanárod volt? Volt sikerélményed az órákon? Vagy állandó szorongás volt az egész? Volt esetleg olyan kellemetlen élményed ezzel kapcsolatban, ami miatt aztán eszedbe sem jutott sokáig mozogni?

2022. febr. 14. 13:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Nekem sportos kinézetű volt, gondolom sportolt rendszeresen, de egy akkora paraszt volt. Legalábbis velem biztosan, az osztálytársaim imádták. Rettenetesen béna voltam tesin, a 2000 métert vmi 25-30 perc alatt tudtam csak ledöcögni, kislabdát előbb dobtam oldalra vagy a hátam mögé, mint előre, távolugrásom 1 méter se volt, csakhogy párat említsek. Szerencsére gimibe már nem voltak ilyen kötélmászós, magasugrós buzulások. Szóval a gyenge képességeim miatt állandóan beszólt, hogy nem hiszi el, hogy ekkora balf_sznak kell lenni, meg ez egy tök könnyű feladat, miért lehetetlen normálisan csinálni. Amikor épp nem volt és a másik tesis helyettesítette, annak úgy örültem, tojt rá ki van átöltözve, ki nincs, beírta a hiányzókat, aztán aki nem öltözött az leülhetett nyugodtan.
márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!