Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen kidolgozo...

Hogyan lehetne ilyen kidolgozott hasizmom?

Figyelt kérdés

Milyen edzéstervvel/hány felüléssel naponta tehetnék szert ilyen hasra ?


[link]


2010. szept. 10. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek a dologhoz, de annyit hozzáfűznék hogy kb 2-3naponta futhatsz 1-2órát zsírégetésképpen és mellette naponta megcsinálhatsz 2x200felülést(reggel+este) amennyiben bírod, ha nem 2x100 szerintem így jó lenne bár nemtudom majd jön valami nagykutya ha rosszat mondtam és megmondja a frankót:D
2010. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Igen, remélem jön valami hozzáértő, de a te véleményednek is van némi értelme :D

2010. szept. 10. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kifejezetten attól függ hogy mennyire jó az edzésterved, leginkább a kajától függ. Minél inkább elhagyod a szénhidrátot a kajából,annál hamarabb jutsz el ide. Persze mellé kell hogy hasizmozz, de nem kell ehhez olyan hűde sok idő.
2010. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah igen jól mondja a második válaszoló , csökkenteni kell a szénhidrát bevitelt és lehetőleg növelni a fehérje bevitelt
2010. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Addig nyomod a szénhidrát csökkentéses diétát,amíg a testzsír százalékod kb 10% lesz.Itt kezd el látszani a kockás has.De tovább kell folytatnod,mert a képen a srácnak 6-7% körüli a testzsírja.

Az edzés lehet sima testépítő edzés+heti 4-5 alkalommal 1 óra szobabicajjal kiegészítve.

ch-t meg csak reggelihez,meg mozgás után ehetsz egy keveset.

De rá is kereshetsz,mint szálkásító diéta.

2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,és értelemszerűen nincs agyon hasazva a csóka,csak alacsony a testzsírja.Hasra egyébként minden nap edzhetsz.
2010. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

De nézzétek, hogy lehet ekkora karja ha alacsony a testzsír szintje ?

[link]

2010. szept. 11. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Remélem most viccelsz.Nézd már meg egy testépítő versenyző karját!3x ekkora és a testzsírja még alacsonyabb kb 5%.

Na felejtsd el gyorsan a f@szi hasát,és nézegesd inkább Elena seggét:)!

2010. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen más a zsír meg az izom :D valami nagyon összekutyultál, egy 100kilós embernek is lehet a testzsírszázaléka 5%-os a karja meg 46cm kerületű boccs:D
2010. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kazama válasza:

Mit vársz egy vámpírtól? Vagy 150éve gyúr :D

Amúgy nekem is kellene olyan :D Futás jó zsírégetés, szal hajrá, de legyen lassú és hosszútávú futás. (ergo kocogj minimum 1 órán át) És mellette nem árt a hasprés sem. Gondolom én :) De szerintem 1 évnél hamarabb ne számíts ilyenre. Sajnos :(

2010. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!