Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik fitnesz terembe járnak,...

Akik fitnesz terembe járnak, és mondjuk jön oda egy új tag akin mondjuk van 10-15 kg felesleg és bénázik v nem tud valamit azokat kinevetik?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy kicsit félek, 10-15 kg szeretnék fogyni a sulitól 3 percre van egy kondi terem ami elég olcsó és nagyon tiszta jól felszerelt stb.. Teljesen kezdő vagyok októbertől vennék bérletet, csak annyi félek mert az elején tuti bénázni fogok... meg ha nem tom kezelni a gépet mi lesz?


Ötletek?


2010. szept. 10. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság! Engem sem néztek ki anno! Sőt az egyik sráccal egymás mellé keveredtünk a taposón, elkezdtünk erről beszélgetni, és mondta, hogy csodálja azokat, akik eljutnak a terembe,és tenni akarnak valamit maguért. Inkább azt nem szereti, amikor valaki elhagyja magát. Szóval ettől ne félj! Az edzők meg azért vannak, hogy megmutogassák a gépeket, segítsenek. Én már egy éve járok, és van olyan gép, amit még mindig nem tudok magamnak beállítani, mert nehéz. Ilyenkor vagy az egyik edzőt, vagy egy fiút megkérek. Mindig készségesen segítenek!
2010. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teremtől függ. Én anno voltam teremben, ahol megjegyezték, hogy 13 évesek ide minek járnak (közbe 15 voltam), persze csak suttogva, magukba, nem néztek jó szemmel engem. Igaz én súlyzós edzést csináltam, akkor még a nulláról kezdve.


Aztán volt terem ami olyan kicsi volt, hogy mindig egyedül voltam, max 1 ember még volt ott, ez viszont olyan lehangoló és unalmas volt maga a környezet és a "terem" is hogy ott hagytam.


Most van egy, ahol normálisak a tagok, mindenki értelmes, nem néznek le senkit sem, sok a kezdő is.


Nyugodtan menj el, nem másnak, hanem magadnak edzel, amúgy kinevetni 100% nem fognak, max maxukba tesznek megjegyzést. Ilyen helyeken kinevetés egyáltalán nincs, a legrosszabb esetben csak sok a bunkó tag.

2010. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj le és bátran kérdezz tőlük,de csak ha befejezte valaki a sorozatot.Gyakorlat közben nem.

Én csak nagyon ritkán látok olyat,hogy tényleg szólni érdemes.

Tavaly volt ilyen,hogy lejött 2 kb 16 éves srác,nagyképűen,senkinek nem köszöntek és egyetlen gyakorlatot sem voltak képesek szabályosan megcsinálni.

Na akkor durrant el az agyam,amikor guggolni próbáltak.A tükörnek háttal leakasztotta a rudat,persze jól megpakolva,egyensúlyozott egy darabig,majd az egész lecsúszott a földre,a rúd meg átfordult,egy pihenő srácot majdnem agyonvágva.Még röhögtek is rajta.

Na az ilyenekre rá van szólva,uh nem is jöttek többet.

2010. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teremtől függ.

Én most fogom kezdeni a kondiba járást és én is tartottam attól hogy kinevetnek mert nagyon vékony vagyok.

Mondta az egyik ismerős hogy melyik az a hely ahova a bunkó 2 ajtós szekrények járnak. Van egy olyan terem(ahova én fogok járni) ahol normális emberek járnak, nem túl zsúfolt és segítőkészek az edzők.


Kérdezz meg olyan ismerőst aki kondiba jár hogy melyikbe szokott menni és az milyen.

2010. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pm93 válasza:

mindig lesznek parasztok a világon de lekell őket szarni. én a helyedben nem kérdeznék senkitől semmit, inkább a neten megnézném a dolgokat megcscinálnám ahogy mondják mert nem véletlenül mondják. ha nem hibázol kevesebb esélyt adsz nekik a b@sztatásra. persze milyen nyomorult az ember én ezt csináltam, fejlődtem és engem már ezért szoktak kibeszélni:D hogy kox meg minden. pedig vicc.még.

summázva: szardle.

2010. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!