Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hétvégén miért van több...

Hétvégén miért van több esemény, mint hétköznap, hiszen a sportolóknak ez munka és én is hétköznap dolgozom?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mert a hétköznap dolgozó emberek htévégén tudnak rá elmenni megnézni

a sportolóknak pedig hétköznap is van munka, akkor edzenek

2022. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam versenyen, csütörtökön kb. 100 néző volt, pénteken este kb. 500 szombaton teltház 3500 nézővel. Plusz önkénteseket is könnyebb szerezni hétvégére. Illetve fiatalabb korosztályban igyekeznek úgy rendezni, hogy a gyereknek ne iskolaidőben legyen a verseny.
2022. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert rengetegen csak hétköznap dolgoznak. Akik meg rendszertelen beosztásban vannak, azokhoz nem igazán lehet ilyesmit igazítani, plusz azért közülük is sokan vannak akik adott hétvégén pont szabadnaposak.
2022. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, aki hétköznap a munkahelyén tölt legalább 8 órát, netán fárasztó fizikai munkát végezve, nem fog pihenése helyett fizetni azért, hogy nézőként részt vegyen valamilyen eseményen.
2022. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem
2022. jan. 29. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az, aki hétköznap a munkahelyén tölt legalább 8 órát, netán fárasztó fizikai munkát végezve, nem fog pihenése helyett fizetni azért, hogy nézőként részt vegyen valamilyen eseményen."

Hogyne tenné? A többség számára ez kellemes kikapcsolódás, különösen egy heti munka után.

2022. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"különösen egy heti munka után"

Nem ezt írtam, hanem a napi fárasztó munka után.

2022. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!