Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy hatásos...

Mit csináljak hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Most fogytam 20kg-ot és úgy nagyjából mindennel megvagyok elégedve kivéve a hasammal. Most ráadásul van egy lány is akinek a kockás has a mindene szal most nagyon hajtok. De nem tudom hogyan csináljam. Minden nap csinálok: 110 hasprés--30 felülés--háton háton fekve párosláb emelés 20db--majd félig ülök fel kinyujtott kézzel megérintve a combom 20db majd megintcsak 30 felülés. DE még izom lázam sincs tőle. :S:S Mit tudtok ajánlani h hatásos legyen . Nem baj ha nagyon nehéz csak beváljon
2010. szept. 7. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
izomlázad azért nincs, mert már nem viseli meg az izmaidat, nem egyik napról a másikra alakulnak ki a kockák, és az izomláz nem áll egyenes arányosságban az elvégzett munka hatékonyságával, szerinted lennének akkor sportolók?
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy has fanatikus,de azért minden edzésen megcsinálok 200 hasprést 200 lábemelést,meg homorítást.

Minden héten növeld az ismétléseket 10 db-al,ne ragadj le 20-aknál bakker.A lendületet teljesen kihagynád belőle,akkor még izomlázat is érezhetnél.

2010. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszii

de akkor ha nincs izom lázam attól még hatásos?

2010. szept. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!