Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelőt tejjel vagy...

A tömegnövelőt tejjel vagy vízzel érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A húsokban lévő fehérje nem tejsavó.Nem a gyors felszívódás a lényeg.Nembaj ha lassítja.A tejsavó lényege hogy gyorsan szívódjon fel azt nem kéne tejjel elb*szni.

A tömegnvelők fehérjearánnyait meg ember nem mondja meg.A jobbakban van tejsavó a szarokban meg szója adja a fehérjét


Ez olyan mint a túró.Abban is van zsír de ki a f*szt érdekel hogy attól lassabban szívódik fel?Az a lényege

2010. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

azt mondom h h húsban is van creatine. hát ja kicsit sablon dumájuk van, de azért van 1-2 okosság is

igaz érthető h saját magukat akarják eladni de bunnyi sztem ált nem mond baromságokat. igaz h nagyf*sz

2010. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A húsokban lévő kreatin mennyiség kb annyira kevés hogy beszélni sem érdemes róla.Mint a spenótban lévő ecdysteron mennyiség

Bunnyról meg azt azért elmondom neked hogy ő nagyon sokszor ír és mond baromságokat.És ha valamilyen témához hülye arról inkább nem beszél.Pl a szteroidos kérdésekre ezért nem válaszol.Amiket ő a rovatában elmond az a testépítés alapja amit mindenkinek tudnia kéne,de semmilyen speciális ismeretei nincsenek.Az meg már megint más dolog hogy kétszínű,iszonyatosan sokat vetít,sarkít és a legtöbb audioblogjának a lényege hogy a Scitec-et reklámozza és ajnározza

2010. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Jah és azt kihagytam hogy a Scitec istenítése mellett a többi gyártót fikázza(akár a legjobbakat is)
2010. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
hát kétszinő jah meg szereti osztani a népe..de néha okkal is, azért nem mindenben olyan jó a scitec se... íze nekem mindegyiknek bejött, de pl adagolókanalat kifelejtik igaz már mérlegelni szoktam..volumass35 PR nekem nem hozottsemmit , jól kajáltam mellette és rendesen jártam edzeni is emellettnyomtam pump FX-et és multi Xet.. ahoz képest hogy 2 vödörrel ettem meg.. ja és az íze majdnem mind1 mert csak az első 5 ami izlik kb utána úgy is meginod legyen akármilyen jó is
2010. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Igen sokszor okkal beképzelt de engem a stílusa nem zavar.Az zavar amit írtam.

Már kitárgyaltuk 1 másik kérdésnél hogy a kox a tápkiegben című blogja 1 szánalom.A Scitec pedig néhány termék kivételél középkategória alja.


Én mindíg Gaspari,Universal,Peak és Biotech párti voltam.De mivel a Scitec-et nagykeráron tudom venni így megéri

2010. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

h4xOr jól beszél ;)

Tejet csak a babának annak is csak anyatejet. Mindenki úgy van bele h a tej amit a boci ad egészséges. Holott ez oltári baromság :D, nem vagy te kis tehénke h tejet igyál, te szervezetednek nincs arra szüksége. Az már más kérdés h tartalmaz pár hasznos cuccot a tej, de azokat össze lehet szedni más kajákból is. Dúrván fogalmazva a tehéntej nem arra lett "kitalálva" (:D), hogy felnőtt ebmerek fogyasszák. Nem véletlen vált ki rengeteg emberből allergiás reakciót.

De persze nem pont ezért ne idd vele a tömegnövelt, hanem azért amit itt leírtak, lassítja a tejsavó felszívódást, így elveszti értelmét.

2010. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
innentől egyértlemű:)
2010. szept. 17. 23:28
 29/32 anonim ***** válasza:

hülyeség az egész.a tej igenis egészséges.ha többet ártana mint használna talán nem forgalmaznák és kerülne a boltokba.ennyi kalcium másban nem található.

mekkora baromságokat irnak ide páran.néhány hozzászolást egy mondat után abba is hagytam mert maradandó károsodást okoz ekkora baromságokat elolvasni is.:)

a tej és egészségkárositó hatásaiXD hát gratulálok.mi lesz a következő halálos gyümölcsök?XDXD

2010. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem azt rtam h egészségkárosító hatása van a tejnek... Csak nem arra való, hogy felnőtt emberek fogyasszák. Az arra való, h a tehéngyerek azt zabálja, hozzáteszem az is csak amég gyerek...

[link]

Ha az én hsz-em képtelen voltál elolvasni, ezt elolvashatod, hidd el nem baromság és olyan írta aki ért hozzá. ;)

2010. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!