Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelőt tejjel vagy...

A tömegnövelőt tejjel vagy vízzel érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szerinted miért nem esznek a testépítők zsíros kajákat te f*sz?mert a zsírok gátolják a fehérjebeépülést és még le is rakódnak.A tejben mi van?Jah zsír?

Mennyél már a p*csába ha hülye vagy

2010. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A sovány tej más kérdés de abban is van zsír
2010. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Pont a legolcsóbb szart hoztad fel példának(és még a nevét sem tudtad leírni)5g de az nincs odaírva hogy hányféle kreatin van benne.Lószar,parasztvakítás és te vagy annyira segg hogy benyald.

Ha meg azt mondod hogy a telített zsíroknak nincs köze a tápanyag beépüléshez tényleg akkor nyomorék vagy mint amekkorának látszol

2010. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyen szemeteket linkelni de csak hogy lásd mekkora nyomorék vagy:

"A kreatint csakis vízzel, ez vonatkozik a kreatin-monohidráttól kezdve a kreatin transzportrendszerekig minden termékre. Azokat a tömegnövelőket, amik sok "extrát" tartalmaznak - kreatin, NO fokozók, egyéb, extra hatóanyagok - ugyancsak vízzel tanácsosabb meginni. A tej ugyanis ronthatja az ilyen plusz anyagok felszívódását. A fehérjeturmixokat lehet vízzel és tejjel egyaránt fogyasztani, más kérdés, hogy pl. egy tejsavófehérje izolátumot nem érdemes elrontani tejjel - azaz, lelassítani a felszívódását, mert épp a gyors felszívódás az egyik nagy előnye. Mi mindegyik termék esetében előnyben részesítjük a vízzel történő bekeverést."

Bb


És még annyit fenntartok hogy nem a szar minimális kreatin a lényeg a tömegnövelőben hanem a fehérje ami benne van.Az fontosabb mert a kreatin magában LÓSZAR

2010. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

ezt mondom én is h nem azért tömegnevelő mert creatine van benne sőt az csak extra és azért van bene h megvegyék mégtöbben tudom amúgy meg azért a whey gainert hoztam fel mert abban 5g van nem 2 mint a te állításod szerint...

LÉGYSZIVES TEDD FEL A VITATOTT KÉRDÉST SHOP BUILDEREN.

és linkeld be.. nem veszekedni akarok

2010. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ja nincs odahírva h hány féle CR van benne de ha megveszed vagy olyan helyen veszed ahol vágják kicsit a témát akkor megtudják neked mondani
2010. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem tudják megmondani.A shop-on sem.Csak a gyár tudja és nem véletlen nem írják rá.Ott a doboz címkéje van felrakva és ők is csak azt látják és ezt sokszor le is írták.

És nem minden tömegnövelő ch-fehérje-kreatin alapú.Csak a drágábbak(volumass, brutal gainer).Az olcsóbbak vagy a szemetebbek is tartalmaznak kreatint de az a közös mind a kettőben hogy ahhoz hogy ennek hatása legyen kevés.Csak az szarul mutat a címkén ha annyi van ráírva hogy Tartalmaz:ch,fehérje,esetleg felszívódást segítő anyagok. Pedig k*rvára felesleges mást 1 tömegnövelőbe rakni.


Ha kreatin kell tiszta kreatint kell venni nem a tömegnövelőtől várni azt a hatást.

2010. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Egyébként amit bemásoltam a shop builder-ről másoltam ide
2010. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
de éppen nem rontja el a hatást ha van benne húsba is van
2010. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Egyébként a shop builderen kérdést feltenni nem a legokosabb dolog.Ők arra mennek hogy eladják a szarjaikat,és nem arra hogy megtudjál valamit.Ugyan azt a sablon választ írják minden kérdéshez ,mint a droidok
2010. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!