Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportoló lányoknak nem...

A sportoló lányoknak nem nőhet nagyra a mellük?

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok, és nem nő nagyon a mellem, csak keményedik. És minden sportoló csajnak kicsi a melle! 13/L
2010. szept. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a mell nagy része zsír, és a sporttal éppen azt dolgozod le.
2010. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nagyobb nem lesz.Ti nők nem tudtok mellre gyúrni mert nem izom.

Ime a példa: [link]

A sport nem fogja vissza a melled növését.

2010. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mell 1 zsírraktár.Innen a szervezet nem igazán éget zsírt normális táplálkozás mellett.


Nőni nőhet mert a mellnél a zsírszövet alatt ugyan úgy van izom,de ez a nőknél nagyon lassan nő tesztoszteron hiányában.


A sportoló nők rossz példák mert a legtöbb doppingszereket és anabolikus szteroidokat szed(tesztoszteront főleg az erősportokban és a testépítésben)ami elég komoly elváltozásokat okoz.

13 évesen még amúgy is erősen fejlődő szakaszban vagy.

2010. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat. Még írhattok! Igen, elméletileg fejlődésben kéne legyek, de egy ideje már nem nő a mellem, csak keményedik.
2010. szept. 8. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
majd fog
2010. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 5 éve atlétikázok és semmit se nőtt a mellem 8. éveleje óta (most vagyok 10.-es)

és most 75/a-s a mellméretem és itt valószínű hogy le is állt. De állítólag ha majd 20 éves korod körül abbahagyod akkor állítólag majd nőni fog egy keveset mert az a zsír amit fel tud rakódni az fel is fog.

2010. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!