Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítségét szeretném kérni...

Segítségét szeretném kérni olyan embereknek, akik ezen a téren tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Nos, a problémám sz alakom. 10 hónapja szültem, szülés után lement sok kiló, majd feljött szoptatás alatt, mert a kialvatlanságtól és a szoptatástól/hormonoktól farkas étvágyam volt és sajnos nem a legegészségesebb ételekhez nyúltam hanem pl. csoki,tészták stb. Viszont most 4 hónap után igaz, hogy még mindig szoptatok, de lement 10kg kalóriaszámolássalés sok sétával, valamint csak tk. termékeket eszem és mellőzöm a cukrot,lisztet, valamint onapi két bögre zöldteát és 3-4 liter mentes vizet iszom,ami rajtam van az még nagyjából 3-5kg plusz.Viszont ami szívfájdalmam, hogy hiába vagyok könnyebb mint 3 évvel ezelőtt, de sokkal löttyedtebb is! Utálok a tükörbe nézni, a súlyom is lassan 1 hónapja stagnál. Esetleg milyen jellegű mozgásformát ajánlatok, amivel fittebb,feszesebb leszek, de a tejem nem bánja? Illetve normál keretek között mozog és kisbaba mellett életvitel szerűen is gyakorolható?
2021. dec. 19. 13:46
 1/1 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek. Amit még kihagytam és lényeges lehet az hogy 158cm, 58-9kg és 27 éves vagyok.
2021. dec. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!