Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gimnázium 11. és 12. osztályba...

Gimnázium 11. és 12. osztályban jut az embernek ideje olyan hobbira ami sok időt és energiát igényel?

Figyelt kérdés

Ez a hobbi a versenytánc(latin).

Egyébként valószínűleg fizika-matek speces leszek majd. (+ feketén informatika)

Lehet egyszerre a sulit és a táncot is eredményesen csinálni?


2010. szept. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én is matek-fizika faktos vagyok, megyeszékhelyen lakom, és a város 3.legjobb iskolájába járok, kemény suli mellesleg. Na én harmadikban a suli mellett heti kétszer-háromszor dolgoztam 8 órában, előrehozottan megcsináltam az angol érettségimet 80%-osra, meg nyelvvizsgát is csináltam, mellette zenekarra jártam, heti 1 óra, meg heti egy óra szólampróba, és zeneóra heti 1 óra, és persze nagyon sokat kellett rá gyakorolni is. Ja és keddenként még rajzolni is jártam(műszaki rajz) fél 3tól negyed 6ig. Szóval mindent lehet, titka a jó időbeosztás, meg k.rva nagy elszántság. Egyébként két 4esem volt év végén.
2010. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szép! gratulálok :D
2010. szept. 4. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én emelt infós voltam amiből 86%-ra érettségiztem. Elég nehéz suli volt állítólag, nagyon nyomták a matekot fizikát és az infót. Azért mondtam állítagnak mert én órán vagy aludtam vagy amőbáztam, egyetlen ami érdekelt az tesi. Mindig is lesz4rtam a sulit de azért a heti 6 edzés (kondi) megvolt :D Én bejárós voltam, mellette pedig még maradt időm gépezni is XD

Holnapután kezdődik a fősuli remélem tudom tartani a 0 erőkifejtéssel a 4-es átlagot. Na jó ha nem is 4-est legalább a 2-est. Ha nem akkor sem a kondiból fogok elvenni hanem a gépezésből.

2010. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ:D Nekem pl sok időm volt 11.-ben mert otthon lényegében nem csináltam semmit, nem is lett olyan az év végi de hát na:D Idén azért többet tanulok majd sztem, de azért megszakadni most se fogok:)
2010. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!