Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jó, ha egy sportmelltartó...

Az jó, ha egy sportmelltartó fölé normál pamutpólót veszek? (izzadság stb. miatt kérdezem)

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 okból szeretem jobban a technikai pólót, mint a sima pamutot:

Hamarabb megszárad. Nem áztatja úgy át az izzadság, mint a pamutpólót, ami nagyon nehezen szárad meg, fázom benne a végén, nyújtás közben.

A technikai pólón kevésbé látszik az izzadság, a pamut nagyon megsötétedik, látszik, hogy mennyire beleizzadtál. Jó, oké, lehet, hogy hülyeség, de én nem érzem magam jól a hatalmas izzadságfoltokkal.

Ha te kellemesen érzed magad a pamutpólóban, nyugodtan vedd fel azt, az a lényeg, hogy te a lehető legjobban érezd magad edzés közben.

Az se mindegy, milyen edzéshez akarod felvenni. P. jógán nem izzad annyira az ember, mint mondjuk crossfiten.

2021. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!