Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem akarom tovább folytatni!...

Nem akarom tovább folytatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sporotolok napi szinten 4 éve olyan mintha a családom lennének,DE meguntam ezt a sportágat,és szeretnék mást csinálni..

Mert ez nekem már túl sok,stresszes vagyok mert nem akarok elmenni edzsre,és minden nap kínszenvedéssé vált számomra.. :(

Nem tudom,hogy mondjam ezt el anyukámnak,ő észre is vette h mostanában nem járok sokat edzésre,mindig kifogásolok..

össze vagyok dőlve :'(

Mit tegyek??


2010. szept. 3. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha tartanál egy kics szünetet? pár hónap, esetleg fél év. elmondanád az edződnek őszintén (ha olyan, hogy el lehet neki), biztos megértené. ha tényleg úgy szereted őket, ahogy írod, gondolkodj el raja sztem. sok szerencsét!
2010. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából én magát a sportágat untam meg,mást szeretnék,és nagyon gáz lene abbahagyni,mert a tesóm is oda jár..

Az a baj,hogy ha mondjuk 1 éve járnék,simán kilépnék,de így hogy már 4 éve járok...

Én ezt nem tudom elmondani a szüleimnek...

Szerintem hülyének néznének.. :(((

2010. szept. 3. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen sportágról van szó?
2010. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit most csinálok az kézilabda,és én táncolni szeretnék :)
2010. szept. 3. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én így voltam a focival. NB1 ifiben és ligacsapatban (NB3 felnőtt) játszottam amikor fogtam magam és abbahagytam. Inkább elkezdtem zenélni, mert igazából azt akartam mindig is. 7 éves korom óta fociztam... Edzők, szülő, csapattársak, ismerősök, mindenki ellenem volt és baromnak tartottak, de nem érdekelt. Te is azt csináld ami neked jó.
2010. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van :)

Ez olyan nehéz :(

2010. szept. 3. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 4 év után hagytam abba a focit.. kicsit már untam is. megbetegedtem, de már nem mentem vissza :D
2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!