Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegnövelőt szedek, nem...

Ha tömegnövelőt szedek, nem edzek mellé, akkor hízhatok? Nem izmosodni akarok.

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, ezért szeretnék felszedni 5-10 kg-ot. Tudom, fogjátok írni, hogy így semmi értelme, de nem az a lényeg most h izmot szedjek fel. Tehát edzés nélkül hízlal a tömegnövelő? Ha igen, ilyen célra milyet ajánlanátok? max 6-7ezerig
2010. szept. 2. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
de gondolkozz már. a tömegnövelő azért van edzés utánra, mert tele van cukorral. jól látod, hízni fogsz tőle, szépen megy úszógumiba hájba. ha ezt akarod, akkor édesmindegy milyet veszel, sőt, vedd a legolcsóbbat, mert a cukrok (dextróz, maltodextrin) a legolcsóbb hozzávalója, tehát minél olcsóbb a turmix annál több ilyen van benne.
2010. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És a sok cukor edzés nélkül=kettes típusú cukorbetegség(ezért visszük mi be edzés után).De én kb leszarom hogy mi bajod lesz meg hogy hájas disznó akarsz lenni aztán vinnyogsz hogy nem tudod leadni úgyhogy:

[link]

2010. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:

ha megiszol egy adag tömegnövelőt vagy megeszel egy tábla csokit, garantálom a csoki több kalóriát tartalmaz.

A tömegnövelő pénzkidobás cukrot ehetsz süteménybe édességekbe is nem? Mindössze azért csinálják testépítőknek mert kevesebb a zsír benne és gyorsfelszívódásu cukrot tartalmaz, ami szintén az édességek javára billenti a mérleget a számodra.

Szóval ne légy hülye, hogy tömegnövelőre kiadsz pénzt.

2010. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz hízni, ajánlom a következő ételek bevitelét:

földimogyoró, mandula és hasonlók(kb. 100 grammban 500-600 kcal)

chips(kb 400-500 kcal)

csoki(kb. 500 kcal)


Ebédre pedig valami jó zsíros szalonnát. Szín húst semmiképpen, mert az nem hizlal eléggé.

2010. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Csak azt nem értem miért mondjátok ennyire, hogy elfogok hízni.

18 év, 170 cm, 55 kg

Ilyen korban, magassággal az átlag úgy 70 kg, azok között is akik nem edzenek. Attól, hogy valaki nem edz, még nem biztos hogy elhízott, hájas. Nekem meg elég lenne 60-65 kg-ig is felhúzni magam, már azzal is megelégednék...

2010. szept. 3. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok:S nem tudok egyszerüen hizni
2010. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!