Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes még próbálkoznom a...

Érdemes még próbálkoznom a rúdtánccal? 20/L

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem rúdtáncolni, de nem igazán megy. Amire mások ráéreztek pár óra után (például, hogy hogyan tartsák meg magukat a levegőben a rúdon), nekem egyszerűen nem megy. Nem tudok szép simán belendülni, hanem reflexből ugrok és nem néz ki szépen (meg persze nem is sikerül emiatt a teljes gyakorlat).


Létezik, hogy nem vagyok benne tehetséges ennyire? Nagyon szeretnék megtanulni alapszinten, rég óta vonz a sport, és szerintem illene hozzám, csak mintha valami hiányozna belőlem.


Terveim egyébként nincsenek vele, azon kívül, hogy eljárok egyetem mellett.



2021. okt. 24. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy mellette rendszeresen edzek, és jó erőben vagyok. Hajlékonysággal sincs gond.
2021. okt. 24. 19:27
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne hagyd abba, pár kudarc után.

Adj még magadnak esélyt ebben.

Tudod, egy focimeccs is 2 félidőből áll.

2021. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
6%

A rúdtánc már nem divat.

Szerintem nem is volt szép soha.

Még van akinek bejön?

2021. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne add fel pár hét után. Gyakorolj.
2021. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Par het az lof.sz. Ha egy ev mulva se fejlodsz semmit akkor hagyd. Egyebkent az ember a sajat teljesitmenyt alulertekeli, eleg nagy a valoszinusege hogy ugyanott tartasz mint a tobbiek
2021. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor még próbálkozom.


Egyébként nem "divatból" csinálom, már ha valaha is divat volt, hanem mert nehéz és gyönyörű sportnak tartom.

2021. okt. 24. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nagyon szép sport, az biztos! Én is viztatnálak, ne hagyd abba!lehet, hogy kicsit több idő kell, még ráérzel a gyakorlatokra, de ne add fel tényleg, ha van lehetőséged csinálni!

Először majdnem ìrtam, hogy erősödj hozzá, de lejjebb olvastam, hogy az erő szinted rendben van. Ez jó dolog. Figyeld a többieket gyakorlataik közben, és menni fog. 💪😉

2021. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
5%

Én csak jót akartam neked kérdező.

De annyira le pontoztatok hogy ezzel ki is veszem a kérdést a figyeltek közül. Te pedig nyugodtan nyinálj magadból hülyét

2021. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekel és tetszik, akkor a helyedben folytatnám és próbálkoznék tovább. Pár hét még nagyon kevés idő. Még akkor is ezt mondanám, ha az azt írnád, hogy pár hónapja gyakorolsz és nem megy. Van akinek több, van akinek kevesebb érzéke van elsőre valamihez. Nekem nem sok dologhoz van tehetségem, de kitartó gyakorlással sikerült fejlődöm abban is, ami eleinte rosszul ment. Csak évek kellettek ahhoz, amihez másnak pár hónap... Bízom abban, hogy egyszer csak ráérzel arra, hogy kell csinálni és összeáll majd a mozgás és örömöd lesz benne. Kitartás!
2021. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem megy egyik pillanatról a masikra.

Ne hagyd abba

2021. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!