Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Párok az edzés során? Van...

Párok az edzés során? Van értelme?

Figyelt kérdés

Heló!

Régóta a fejemben van, így gondoltam kiírom kérdésként. Gondolom mindenki látott már cukiskodó párokat együtt edzeni (férfi-nő). Na én azt akarom kérdezni, hogy ennek igazából van-e értelme azon kívül, hogy együtt cukiskodnak és élvezik a partner társaságát.

Teljesítményben/intenzitásban én azt vettem észre, hogy a legtöbbször a férfiak visszafogják magukat ilyenkor vagy nem adnak bele annyit mint egy férfi edzőtárs esetében.


Tehát az a kérdés, hogy ennek van-e érdemi eredménye az azonos neműek együtt edzéséhez képest a cukiskodás mellett, illetve jól látom-e ezt a dolgot?

Nem fröcsögni akarok, viszont érdekel más véleménye is.



2021. okt. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, szerintem a férfiak inkább egymással vagy egyedül tudnak jól edzeni
2021. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azoknak úgysem az edzés a fontos, hanem a parasztvakítás a világ felé, jajj de szeretjük egymást...Közben valszeg a csaj féltékeny és azért lóg a palin, esetleg fordítva.
2021. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én látom ezeket így:D

Örülök, hogy nem egyedi az ahogy én látom ezeket a "páros" edzéseket.

2021. okt. 5. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se sokat ér. Én azért megyek a terembe, hogy egyedül legyek és durván edzek, nem igazán hiányozna oda a barátnőm. Még férfi edzőtársat is csak ritkán viszek, de ez legalább motivál és jókat tudunk eggyütt edzeni
2021. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahh.. ritka az olyan csaj aki nemcsak feltart.. h lehetne mar egyutt edzeni a negyedet se birja. O edzen a csajokkal en meg egyedul, max velem egy szintuvel aki alkalmazkodik vagy jobb nalam. Kulonben az nem edzes..
2021. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!