Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha iszok fehérje port és...

Ha iszok fehérje port és mellette heti 4-szer gyúrok betartom az étrendet, akkor hamarabb lesz eredménye a fejlődésnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szálkásítani inkább izomba szeretnék kicsit gyorsabban hízni tömegnövelő port nem szeretnék szedni, azért kérdezem hogy a fehérje por is hasznos-e a fejlődéshez, tudom hogy nem csodaszer... A válaszokat köszönöm előre is!
2010. szept. 1. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz tömegnövelőt? ha már pénzt adsz ki, az a célszerűbb a te esetedben
2010. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert hajlamosabb vagyok hízásra:S érted... nagyon hamar zsírosodom azért gondoltam a fehérjére ha legalább a felére olyan hatékony :) az a lényeg hogy nagyob izmokat szeretnék stb
2010. szept. 1. 16:08
 3/8 anonim válasza:

Nem csak, hogy hamarabb hanem nagyon gyorsan.

De csak akkor, ha megkapja a megfelelő ingert az izmod az edzések folyamán.

Sok mindentől függ ez. Az edzéstervtől nagyon sokat, hogy mennyi ingert kap az izom. Azt tudnám tanácsolni, hogy kisebb súlyokkal lassan és itt a "lassú" és "szabályos" gyakorlatokon van a lényeg. Adott esetben 20 sőt akár 30 kilóval kisebb súlyokkal edző embert is tömegben és erőben is le lehet győzni egy átfogó heti legalább minden izomra két alkalommal történő edzéssel.


Fehérje az izmok építőeleme. Mivel többletet képez a táplálkozásodban a fehérje ezért ez le is tud "rakodni" tehát izomsejtjeid növekedése a tápanyag részéről alkalmas vagy sokkal alkalmasabb lesz.


Kérdésedre a válasz igen nagyon hasznos sőt a leghasznosabb táplálék kiegészítő az izomnövekedéshez.


(Milyen programot használsz?)

Tipp fekve nyomás előtt én tátogatni szoktam. Óriási szerepe van a bemelegítésnek és bár mindenki ezt mondja kevesen tartják be! Jelentés: Jelentősen alacsony súlyokkal és rendkívül lassan elvégzett gyakorlat nagyon sokat profitálhatsz belőle! Az izmok teljesítménye jó néhány százalékkal nő és ízületeidet hosszútávon megkíméli.

2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon sokat segített :) Azért kérdeztem hogy izom növekedéséhez is jó a fehérje mert úgy hallottam, hogy szálkásít nem pedig nagyobb lesz tőle az izmod :) mégegyszer Köszi!
2010. szept. 1. 16:25
 5/8 Gyakor ***** válasza:
A fehérje nem szálkásít és nem is növel tömeget. Az étrended az már inkább.
2010. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:

reggel és edzés után a legnagyobb a hormonszint, nem kell attól félned, hogy ilyenkor testzsírba nyomja át a bevitt táplálékot. Edzés után szénhidrátra szükséged van a fejlődéshez. Vegyél maltodextrin tartalmu tömegnövelőt (pl a cytogenes Hypermass 5000 vagy a bioteches american weight gain) vagy egyszerüen vegyél egy kiló maltodextrint és azt keverd fehérjével. Mível a malto nem cukor ezért még kevesebb az esély, hogy zsírba megy, edzés után egyébként az izmok ki vannak éhezve, így az elhízás szinte lehetetlen. Még szálkásításnál is bevisz mindenki 50-60 gramm ch-t ilyenkor. Ha nagyon fosol az elhízástól mondom, összetett szénhidrátot egyél (malto) és ne egyszerüt (szőlőcukor) és a rizset-zabpelyhet se hanyagold.

Szénhidrát nélkül lehetetlen izmot építeni.

2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 1. 21:10
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk veszek egy kiló maltodextrint és azt hogy keverjem a fehérjével? így biztos nem hízhatok el csak az izmom nő?
2010. szept. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!