Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » T4-es edzetséghez mi kell?

T4-es edzetséghez mi kell?

Figyelt kérdés
Szerződéses katonaságon gondolkodom és T4es edzetség kell tom h 3200m futás 12 perc alatt de felülésből húzockodásból fekvőből mennyit kell csinálni??
2010. aug. 31. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
minimum szint: 72 fekvőtámasz 10 perc alatt, 3200 m futás 12 perc alatt, felülésre nem emlékszem, de az sztem olyan 100 körül van
2010. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első vagyok szerintem ez kicsit kevés egy katonai szinten:D de ahogy oda is van írva, hogy ez a minimum, ha így mész oda valószínűleg akkor vesznek fel ha nincs más. Amúgy komoly kondimmal úgy mentem oda, hogy majd én aztán meg mutatom 90 fekvőt bírtam aztán oda jött valami roma csákó az meg 150 et lenyomott:D: mondom az igen 8 diknak vettek fel ő volt az első. SZóval ne számíts csak jóra
2010. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy???Férfi vagy nő???

A felülést és a fekvőtámaszt 2 perc alatt kell csinálnod.

[link]

Itt le van írva.

2010. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!